Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Pa da, ali to je verovatno zato što inače koristiš US tastaturu. Ja standardno koristim srpsku, i kada se prebacim na us apsolutno ništa mi ne prepoznaje kada svajpujem.
 
Jel puno dati 350€ za 8 plus?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Нова осмица од 64гб је око 420е, плус верзија је још скупља. Не знам колико је стар тај од 350е и у каквом је стању, али рекао бих да је то та нека цена тренутно. Е сад да ли је пуно или није, треба узети у обзир да је Ајфон у питању и да јако добро држе цену.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Треба ми препорука за заштитно стакло за екран. Пре који месец сам узео ово за 1.500 динара али пре пар дана сам приметио да је ушао ваздух испод и почео да се шири, не могу да истиснем. Стакло купљено и налепљено у iStyle.

https://istyle.rs/catalog/product/v...tempered-glass-za-iphone-6-iphone-7-iphone-8/

Да ли имате да препоручите нешто друго пошто у iStyle тренутно за осмицу имају још овако нешто али је више него дупло скупље.

https://istyle.rs/catalog/product/v...flexiglass-iphone-6-6s-7-8-guarantee-program/

https://istyle.rs/catalog/product/view/id/83136/s/3d-black-glass-for-iphone-7-iphone-8/


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
da li postoji sansa da na ovom telefonu napravim grupu u imeniku (recimo kolege) i onda je blokiram za dolazne pozive ?
 
Samo imaj u vidu da će im to odbijati pozive, umesto da samo budu utišani. Mnogo me nervira dnd kada su pozivi u pitanju.
 
da, shvatio sam....samo gledam sad na ovom linku i vidim da nigde nema nista o kontaktima/imeniku samo galerija, muzika.....
 
Ovo moras da
Prihvatis 3rd shortcuts, potom “instaliraa” u galeriju svoju.. mislio sam da koristis shortcuts.
 
Ovo moras da
Prihvatis 3rd shortcuts, potom “instaliraa” u galeriju svoju.. mislio sam da koristis shortcuts.
ne koristim shortcuts.....iskreno po meni velika mana da ne mogu da napravim grupu u kontaktima i onda je samo stavim na blocked......ako se dobro secam na androidu je to moglo, ocekivao sam da ios poseduje tu mogucnost.
 
Moze grupa i koje dozvolis … ali odbija poziv 🤣
 
bilo bi super da im javlja da si nedostupan ;) ....da li smem da obrisem icloud backup? zauzima mi 2.7 giga od 5!!!!
 
sta gubim? ....slike se automatski cuvaju na icloud, one su mi bitne...ostalo ne.
 
Ako je ukljucio da ih posebno kopira na iCloud, inace nisu.
 
spojio sam laptop sa iphon-om i vidim na laptopu fotke tako da odatle prebacim na hard neku fotku ili video koji mi je potreban....ne znam zasto bi mi nepotrebni backup zauzimao vise od pola prostora....zanima me vase iskustvo i kako ste podesili to?
 
iCloud zakupis i tamo sve cuvas.
 
pocelo je nesto cudno da mi se desava sa punjacem....zakacim telefon da se puni on ne radi.....drmnem kabal da vidim da li je neki prekid on i dalje ne puni...izvucem punjac iz struje i ponovo ustekam on puni super...da li se nekome desavalo nesto slicno?
 
Stroka.....mislis na prasinu, prljavstinu? (ako na to mislis nema je......)
 
Uzeo sam neki drugi kabal, sad ću baš da vidim kako je sa njim….hvala.
 
uzeo sam neki kabal kod kineza (deblji i racva se na 3 kraja za punjenje android tip c ,onaj stari tip, a treci je iphone)...evo kad god hocu da punim nemam problema.......izgleda da je do kabla......hvala.
 
Mozes jeftino da kupis u Ikei MFI sertifikovan kabl :)
 
Uglavnom ti kablovi nemaju data prenos, s toga samo mogu da pune tel. Da znas :)
 
Koji nemaju data prenos? Ikeini ili kineski što se račvaju?
 
Nazad
Vrh Dno