Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Imas li ti jos nekog kolegu? :d
 
Mene zanima koleginica? :d
 
Ja sam mislio na telefon mada se slazem sa @Ivan I. :d
 
Žao mi je momci, ali mrka kapa sa koleginicom. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U fazi sam gledanja 8+, i naišao sam na jedan mint primjerak po apple garancijom do 2/2019, no on kaže nakon zadnjeg update-a, sugovornici mu se žale da kao da priča iz tunela, echo onaj ima, što sam i sam primjetio kada sam ga zvao.
Jel ima tko sličnih problema? ios 11.4 je na njemu.
Mikrofon sam radi bez problema, testirano, samo kod poziva se ovo dešava.
 
^
Svako bi ga odnio na servis sa takvim problemom, osim ako mu je bucnuo u vodu.

Znam da su se mnogi zalili na zvucnik za telefoniranje da je los zvuk pa je i apple priznao da postoji problem na pojedinim primercima iphone 8 i da ce to ispraviti update-om, al to kod tebe je nesto sasvim drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To ne znaci da je vodootporan. Ima mnogo primera gde se lepo natopi vodom.

Sigurno @mikenziyu moze da vam mnogo prica o takvim slucajevima gde su ljudi mislili da mogu da ga natapaju do mile volje.
 
Poslednja izmena:
Mogu i ja :) telefon je otporan na polivanje a ne i kupanje... isto vazi i za ip10 previse se ljudi opuste i kupaju se sa telefonina i fotkaju pod vodom... dobro je da crkava prvo mic, zvucnik i taptic...
 
Da li su zaštitna stakla za 7+ ista i za 8+? I može li preporuka za neko 3D staklo?
Nillkin mi deluje kao dobro rešenje, ali možda ima još neko dobro...
 
Zahvaljujem. :)

Naručiću ili Nillkin ili ono što si predložio, vidim da ima super ocene.
 
U slucaju da budem kupio iP8 interesuje me neka futrola a da mnogo ne zadebljava telefon. Na mom 6s sam imao Rhinoshield PlayProof. Jeste da ga je zastitila od nekoliko padova ali ga je i zadebljala.
Znam za Italijanski Puro. Ili neka futrola slicna onim original Apple da je bar malo tanja.
 
To i ja tražim. Spigen Liquid Crystal ili Liquid Air Armor mi za sada deluju najbolje, baci pogled na njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To i ja tražim. Spigen Liquid Crystal ili Liquid Air Armor mi za sada deluju najbolje, baci pogled na njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk

U ovaj drugi je super. Hvala ti na predlogu. A izgleda ne smeta ako se stavi zastitno staklo od ivice do ivice.
 
Poslednja izmena:
Imas na aliju tanke Baseus i Cafele. Ja sam na sedmici koristio Cafele (imala je onaj aurora premaz i veoma sjajna) platio sam je nekih 3-4$.
 
@Djilkosh jesi li i dalje na iPhone?
 
Nisam izmenjao sam dva telefona posle. Razočarao me iOS 11 tad 11.0.3, a više nije bilo potpisivanja 10.3.3 i morao sam da ga prodam. Nije radio kao telefon od 500e.
 
Jedna od mnogih stvari koja je mene odvojila od iphone-a je taj famozni ios 11. iPhone sinonim za besprekoran rad bez bagova je postao lagphone sa gomilom bagova i problema.. Probao nije išlo i vratio se na htc, tj android.. Ali stvarno je iPhone imao neke feature koji mi nedostaju..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nista, probaj ponovo sa 12 :)

12 Beta je vec resila prakticno sve probleme i lagovanje. Nikako mi nije jasno kako je moguce da 11 nisu mogli da srede a sada magicno 12 leti... Pa to je samo broj, i dalje je isti software u pitanju.
 
Pazi iskreno, android će mi biti uvek daily driver jer ima mnogo stvari koje iPhone ne može da uradi, tipa da mi koristi kao flash memorija u ključnim trenucima(u poslednja dva dana mi je to trebalo ajoj), da prebacim neki fajl preko blututa na štampanje ili drugu za ispit, na poslu kolegi uputstvo za određenu stvar i slično. Ili jednostavno da imam prostim svojim fajlovima kao na kompu. Duga je lista.

Ali baš razmišljam da uzmem apple uređaj kao drugi fon, zbog stvarno nekih stvari koju su super uradili, i nadam se popravili sa ios 12..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa za to se danas koristi cloud :)

Uostalom mozes sa File Browserom da radis svasta sa fileovima.

Mada, ne teram te sa Androida, i to je odlican sistem.
 
Nista, probaj ponovo sa 12 :)

Pa da opet posle godinu dana se vracam na android kad izbace 13-ku? :d

Izgubili su kredibilitet kod mene. Sjajno me je sluzio stvarno nisam imao ni jednu zamerku da kazem, ali ta 11-ka ga je zakucala u minus je otisao kod mene. Mesecima odnosno od izlaska 11ke do 12 oni nisu ispravili da to bude fluidno i da radi kao nekad sto je radilo. Sta to govori o softverskom odeljenju?
 
Je li ista kamera na 8 i 8+, treba rodica da mi donese iz Kanade, jer ce ona uzeti drugi na pretplatu a meni će dati 8.
Hoću ga morati flesovati da radi na našoj mreži.
 
Mislio sam na dekodiranje, rodica će mi dati svoj kada joj istekne ugovor.
Nije ukraden pa da je zaključan.
 
Zavisi na koju mrezu je zakljucan, moze da bude dosta skupo a mozes i jeftino da prodjes.
 
Nazad
Vrh Dno