Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Htedoh bas pitati da li se isplati danas kupiti iPhone 8, da li se procesor dobro nosi sa današnjim aplikacijama i kako generalno radi? Takodje kakvo je brzo punjenje na ovom modelu?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Ja imam službenu 7-icu i dalje. Nisam hteo da menjam na S9+ svojevremeno kada su hteli da me upgradeuju, jer mi je ovaj format zakon. Posebno kada moram da nosim ceo dan telefon sa sobom, stane lepo u džep od pantalona (bitno leti). Telefon jednostavno radi i nema nikakvih štucanja. iPhone 8 je samo bolji.

Eventualno se možda primeti da mu fali RAM-a, pošto kada ga napuniš pa se vratiš na prvu aplikaciju malo je refreshne, ali to je ništa.

Privatno imam Note10+, ali volim i ovaj iPhone 7 :)
 
Poslednja izmena:
Sta mislite o kupovini polovne osmice i prelasku sa 6s?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po meni sasvim racionalna kupovina. A sada su im fino pale cene pa se moze naci primerak i ispod 300e.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk Pro
 
Meni su te cene polovnih osmica ludacke.Pored sedmice koja moze da se nadje odlicna 150-160e dati duplo vise za skoro isti telefon je potpuna besmislica
 
To sljakas sa telefonima pa ti ubjam cenu:eyebrows:Salu na stranu, ima ih koliko hoces, napisu 170-180, malo se cenkas i to je to.
 
Poslednja izmena:
Ma niko ziv nece prodati valjanu 7 za 150 nema teorije :-D
 
150-60-70 i nije tolki bitno, poenta cele price da je osmica besmislen telefon koliko ga cene, ja sam vidjao ga neki junaci stave i 350+e, tu se valjda slazemo
 
Jesu im cijene ludacke.
8 plus jurim sa garancijom operatera i bez 400 nema... tj 380 max da se spusti.
I sa 6m garancije jedva a baterija 85%

Ima li neko da je ubacio novu bateriju veceg kapaciteta?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zasto bi tako nesto neko radio ako ima original i ta je sigurno bolja i veceg kapaciteta od svih tih koje se reklamiraju sa izmisljenim kapacitetima.
 
Ima li običan ip8 portret mod?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Videh sad. Dobra je app, poslužiće.

Imate neki predlog za slim silikonsku masku? U pitanju je product red varijanta pa sam malo ograničen što se tiče boje maske.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Nillkin nature - transparent. Najbolja maskica sto se tiče tanjih silikonskih maski.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li su bela i providna isto? Pošto vidim da uglavnom navode belu ali deluje mi da je to providna.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ako je na slici providna to je to. Nillkin nature mislim da ima samo skroz providna i ona providna tamnija.

Edit:

Gresim. Ima ih:

f550d28984abbcc2ab03aab6f3503f90.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima skroz providna i kao siva, koja je malo tamnija. Hvala ti, snašao sam se.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Да ли се ово само мени дешава... Подешена ми је аутоматска регулација осветљења екрана. И деси се некад да треба ручно да мало појачам и након тога осветљеност остане "закуцана" на тој ручно подешеној вредности. Онда морам у подешавања па да искључим/укључим да би се опет подешавало аутоматски. Да ли то тако мора или постоји неки други начин, да ли телефону треба времена да се консолидује након тога?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Pa to i jeste suština čipa za mašinsko učenje (machine learning) ugradjenog u telefon. Onda kada ti kazeš da ti treba jace svetlo telefon ostaje dok ga ne smanjis ili eventualno zakljucas telefon jer si mu rekao da ti treba više svetla. Vremenom telefon sam pojacava svetlo shodno onome sto je naucio, tj prilagodjava se tvojim potrebama...

Više o tome:
https://www.google.com/amp/s/www.wi...-engine-infuses-the-iphone-with-ai-smarts/amp


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Хвала ти на детаљном објашњењу.

Још једно питање за вас ко користи stock тастатуру. Да ли постоји Swype опција за Српски језик?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Postoji ali radi samo kada je ukljucen engleski (US) jezik. Tj. Pronalazi nase reci bez obzira sto je ukljucena engleska (US) tastatura. Samo latinica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Не знам како али мени en US тастатура не реагује на српске речи, не препознаје их [emoji849] користим Gboard него сам мислио ако може исто на преинсталираној тастатури да пређем на њу.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Evo meni radi swipe na stock tastaturi, nisam ni imao pojma da to imam lol
 
Nisam znao da postoji 8 Plus sa 128GB memorije.
Mislio samo 64 ili 256...
 
A sto drzi cijenu, 390 vidjam po benchu, a kp 350.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Verovatno stalno koristiš us tastaturu pa je zapamtio reči koje koristiš. U protivnom, mala korist od toga kada u velikoj većini slučajeva pišem na srpskom
 
Nazad
Vrh Dno