Šta je novo?

Safex (Safe Exchange Coin)

Wahad

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
3,995
Poena
410
1c906348b311a9967d0f2klsmv.png


www.safex.io

https://coinmarketcap.com/assets/safe-exchange-coin/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1378204.0

https://safe.exchange/ njihov zvanični forum

Valuta koja je kreirana još prošle godine, ali je počela sa promocijom tek početkom 2017. Ne samo da ima steady rast od februara ove godine, već tim stalno radi a na čelu sa likom koji je učestvovao u kreiranju 9 kriptovaluta i u radu na Bitcoinu. Možete da nađete sve infoe na netu o ovom coinu. Prognozirali su rast na 2 centa kroz nedelju dana, a izgleda da će dostići to već večeras!

Dosta se pričalo o ovom coinu svuda samo ne ovde, najveća fora što svi kažu da nije "pump and dump" nego da je možda jedna od najperspektivnijih kriptovaluta koja će doživeti najveći boom ove godine. Lik koji vodi priču je totalno transparentan i sve piše na safex.slack.com i na još par foruma. Napredak u developementu, probleme na koje nailaze kao i oko rešavanja istih. Znam da launchuju novi wallet i website ovog vikenda, a marketplace stiže za par meseci.

Ne znam zašto su ljudi ovde ignorisali ovaj coin :) ali eto, ako ništa drugo, vredi sada da se baci pogled dok nenormalno raste ovih dana. Market cap im je 25mil i raste svake sekunde.

Kome se ne sviđa sajt koji je trenutno aktuelan, neka sačeka dva dana i sam vidi rast i uticaj valute :)
 
Poslednja izmena:
Moram da pričam sam sa sobom.

Pre nedelju dana, vrednost coina je bila $0.001, možda i manje. Sada je $0.025 i raste. Devovi danas izbacuju novi sajt a u sredu se lansira wallet. Na bittrexu je od juče no1 featured, youtuberi aktivno pričaju o njemu. Ne znam zašto svi ignorišete :D.

Mogle su i još uvek mogu lepe pare da se naprave na ovom coinu, a mnogi kažu da je the most undervalued na tržištu. Trenutno je 61. na coinmarketcap
 
Vec je skocio 25x uzima se pre skoka a ne u skoku, ja ga ne bih sad uzimao, a i ima vazdan tih sitova, ludilo i ostalo...

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Tako je.

Dakle zakasnili smo. Sada ulaze oni naivni i kupuju od smart brainsa koji su na vreme usli.
 
Tek će da skače.

Ne znam koliko ste upoznati sa roadmapom koji su momci postavili ispred sebe, ali wallet još uvek nije ni lansiran, ovo je samo build up, a sajt ide live danas (novi, bolji, funkcionalniji) kao i rebranding svih videa i ostalih sitnica ovih dana. Koliko ja znam, laički, koliko sam pohvatao do sada, koliko dev tim radi na svemu, tako coin i interesovanje za njega raste.

Ja sam se raspitivao za safex ovde još pre nedelju dana. Da je samo neko video i guglovao šta pitam.... :)
 
Ovo je vec vidjena situacija xyz puta do sada za razne coine.

@Wahad
Da li si ti kojim slucajem usao u njega pre nedelju dana sa bar 10-20€ ? Jer ako jesi sada lepo trljas ruke. ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Wahad vec udario temelj za novu kucu od prve zarade :D

I kako ja kao totalni noob nikada zainteresovan za kriptovalute da kupim ovog cuda za evre ?
 
Ono kada te stalkuju ljudi sa drugog foruma :d

@Shone

Da, samo se ovde ne očekuje dump cene. Kažem ti, baci pogled na linkove koji ljudi objavljuju, ideju iza coina i sve ostalo, sve će ti biti jasno ;). A za ovo ulaganje, you have no idea :D

Koliko znam, može da se uzme za BTC Grunty za sada. Wallet se lansira u sredu i tada će moći valjda i kešom, nisam 100% siguran.
 
svaki novi coin (a ima ih tona) je neko novo tehnolosko dostignuce, uvek neki tim bla bla, razvoj, ne vidjeno do sada... poraste mu malo cena i onda dump u zaborav. tako ce biti i sa ovim. Ko je usao i na vreme prodao(pravilo za sve coine) je dobro prosao.
 
Mislim da grešiš, ali vreme će reći.

Vrednost neće padati sigurno do oktobra novembra, već može samo da raste. Bacite pogled na analize, ako vas ne mrzi :). Ali izgleda da se ovde priča samo napamet, na žalost.
 
Moram priznati da coin ima zaista interesantnu pricu koja se vrti oko njega. Pogotovo ta takozvana chille mreza koju razvijaju. Vrlo vrlo interesantno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne pričaju napamet, već iz prethodnog iskustva sa sličnim coinima.
 
Pumpa i dumpa pazite šta vam kažem

3da6ba03f2266a89300403915b6710e8.jpg


Ovaj skok nije prirodan, usledice pad istim nacinom kako je i dosao
 
Poslednja izmena:
Ako je pump and dump, hajde da ga napumpamo jos i da ga dampujemo na unaprijed dogovorenoj cijeni.
Nesto kao ono sa onim china coinom.
 
Spike je jer su devovi baš aktivni i bila je konferencija u Poljskoj gde je bila prezentacija i predavanje o Safexu. Dokle god se radi na njemu, imaće steady growth posle ovih sikeova.

Bacite pogled na onu temu cene valuta kada sam počeo da pominjem ovo. Da me je neko poslušao, sada bi imao 10-20x od uloženog.

Da je pump and dump, ne bi imao ups and downs, a stalno varira malo dole pa onda više gore i tako u krug. Samo krastavac, baš mnogo poslednja 2-3 dana, ali stabilizovaće se.
 
Poslednja izmena:
Ovo je za long hold, pod uslovom da im zazivi chilli mreza.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Dal ste znali da je Safex domaci coin u principu? Kancelarija je u Beogradu. Osim direktora Daniela rade Marija Blesic i Pavle Aleksic.
Meni je jedino to cudno sto imaju tim od troje ljudi. Dok vecina drugih ima 15+
 
PA zato i garantuje rast, garant zna neke od glavnih aktera, trenutno pump n hold dok ne udje vise ljudi i ne ulozi, onda se vec moze lagano brati kajmak
 
Niko ovde ne garantuje ništa :) vodi se diskusija samo i to je to.

Ja kažem šta slušam od drugih ljudi krastavac, najviše onih analitičara koje svi slušaju, a naravno, ko želi da ulaže neka uradi svoj research i neka sam sebi bude garant :p
 
Spike je jer su devovi baš aktivni i bila je konferencija u Poljskoj gde je bila prezentacija i predavanje o Safexu. Dokle god se radi na njemu, imaće steady growth posle ovih sikeova.

Bacite pogled na onu temu cene valuta kada sam počeo da pominjem ovo. Da me je neko poslušao, sada bi imao 10-20x od uloženog.

Da je pump and dump, ne bi imao ups and downs, a stalno varira malo dole pa onda više gore i tako u krug. Samo krastavac, baš mnogo poslednja 2-3 dana, ali stabilizovaće se.

Kada si okacio post lepo sam odradio analizu koina i rekoh ae da probam sa 50$, kad ono nema na polonu i digoh ruke ..
 
Niko ovde ne garantuje ništa :) vodi se diskusija samo i to je to.

Ja kažem šta slušam od drugih ljudi krastavac, najviše onih analitičara koje svi slušaju, a naravno, ko želi da ulaže neka uradi svoj research i neka sam sebi bude garant :p

Pa pazi i ti "analiticari" samo mogu da spekulisu. Sve u crypto svetu je spekulacija i niko ne moze da zna gde ce sta da ode. Prema tome cak ni ozbiljan research najcesce ne pomaze.
Sve u svemu verujem da Safex moze do .20 do kraja godine ako sve bude kako je receno. Toliko.
 
Safex podivljao a na jedinoj menjačnici gde ga i dalje ima, Trade Satoshi, ne može da se depozituje. :)
 
Upoznao sam Dabeka. Sjajan lik. Veoma otvoren.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno