Šta je novo?

Telenor Capture

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Koji je najednostavniji nacin da se SVE slike (ima ih mnogo) sa capture-a skinu na pc, ili (ako je moguce) direktno presele na google photos? Moze li se nekako tom capture servisu pristupiti preko windows-a? Pa neki select all, pa download?
 
Može se pristupiti preko PC.
Download dalje bi trebalo da ide brzo.
 
Poslednja izmena:
A može li ftp ili sftp, ili samo browser?

Kad već ima posebna tema... Najnovija verzija app za android je užasna, uopšte ne nudi "share to" dijalog ostalim aplikacijama. Morao sam da iskopam staru koja i dalje radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se sto aktiviram staru temu al potrebna mi je pomoc.

Pokusavam da skinem fotke sa telefona na komp preko Capture. Ulogujem na Capture, pojave sve fotke, ja ih obelezim i kad kliknem na download nista se ne desava. Dal gresim nesto u postupku ?

Svaka pomoc dobrodosla..unapred hvala
 
Izvinjavam se sto aktiviram staru temu al potrebna mi je pomoc.

Pokusavam da skinem fotke sa telefona na komp preko Capture. Ulogujem na Capture, pojave sve fotke, ja ih obelezim i kad kliknem na download nista se ne desava.
Probaj sa manjim brojem, on će da ih downloaduje kao zip.
 
Opet nista. Probao sam jednu sliku da downloadujem i nista..nema nikakve reakcije kad kliknem na download. Probao sam i preko opcije share..izaberem opciju mail, ukucam adresu i sve ono Na kraju pritisnem send i nista..nista ne reaguje. Cak ni cancel
 
Promena browsera je pomogla.

Koristim Mozillu i izgleda da Capture i ne radi bas najbolje na njoj. Instalirao sam Chrome i sve radi kako treba..cak imam i log out opciju na capture koje uopste nema na mozilli. Jedini sto koristim prastari XP pa sve izgleda poprilicno zastarelo
 
Nazad
Vrh Dno