Šta je novo?

Mali problemčić sa radom tastature

Sivi soko

Poštovan
Učlanjen(a)
22.11.2015
Poruke
93
Poena
60
Pozdrav, pre nekoliko dana sam kupio tastaturu fujitsu KB410g i događa mi se situacija da kada igram cs mogu da hodam pravo i pucam istovremeno, mogu i da idem dijagonalom kada istovremeno pritisnem oba dugmeta, jedino što ne mogu je da pritisnem jedno dugme pa drugo, primer prvo W pa D ako hoću dijagonalno da se krećem, ili ako hodam pravo pa odradim reload, tada se isto zaustavim, ne može u hodu to da odradi dve operacije na takav način. Osim toga za sve druge stvari je dobra a da li se na neki način može rešiti ovaj problem?
 
U pravu si, stvarno je tako kako si rekao. Ako nekom treba tastatura a nije gejmer, neka mi se javi u inbox :)
 
Šteta.

Da li si probao da vratiš tastaturu ili zameniš za drugu? Ako si je kupio/naručio preko neta, onda ne moraš ni da navodiš razlog, samo vratiš u originalnom pakovanju.
 
Pa nee, tastatura je kupljena od osobe koja ih uvozi iz inostranstva. Sa PS/2 priključkom, ista je stvar i kada stavim usb adapter
 
Onda baš i nemaš mnogo opcija sada.

Limit tastature i to ti je to. Prodaj sada dalje jedino, nagovesti da nije za gejming (zbog navedene limitacije) i sa srećom. :)
 
Nazad
Vrh Dno