Šta je novo?

Soundbar, Home Cinema 5.1 ili z506?

Hurricane

Cenjen
Učlanjen(a)
15.05.2012
Poruke
144
Poena
170
Pozdrav svima.

Potrebna mi je pomoc i savet sta da povezem na TV (49UH7707) da bih dobio sto bolji i kvalitetniji zvuk:

1. Logitech z506 - njih vec imam i rade super (komp), ali posto TV ima optical out, morao bih neki konverter da kupim, sto je najpovoljnija varijanta, ali ne znam kakav ce zvuk biti tada
2. Soundbar n.pr. LG SJ5 ili neki drugi do 300e
3. Kupovina Home Cinema 5.1 sistema preko KP do 300e.

Sta je najbolje opcija i izbor? Da li sa Z506 mogu da dobijem OK zvuk koristeci konverter ili Soundbar (nemam iskustva sa tim i ne znam sta da ocekujem) ili neki Home Cinema 5.1 koji ima optical in?

Svaki savet je dobrodosao.

Unapred hvala.
 
Po meni 1. i 3. opcija ti je ista stvar. Ako si zadovoljan sadasnjim zvucnicima (Logitech z506) nema potrebe da kupujes Home Cinema 5.1. Njih mozes povezati sa tv-om pomocu mLYQnLmNROtxvwY5hkQujzA.jpg ali mislim da nemas scart pa onda 419qgel6aHL._SY355_.jpg. Kad nakacis ovo drugo pod obavezno moras u podesavanjima tv-a izabrati digitalni izlaz ali onda prestaju da rade zvucnici na tv-u. Opcija broj dva bi bila najfinije resenje. Kad upalis tv upali se i soundbar koji bi trebalo i da zvuci pristojno. Ti sad odluci.
 
Hvala na odgovoru. Probacu sa opcijom 1 za pocetak, pa cemo videti...cilj mi je imati neke sa optickim ulazom koji su "visoki". :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno