Šta je novo?

Samsung Galaxy J3/J5/J7 Pro (2017)

Jel ima neke drasticne razlike izmedju J7 2017 i J7 pro 2017 sem u razlici u memoriji 16 vs 64 gb.
Sad sam malo gledao i klipove na yt kao da je malo bolja kamera na j7pro. Koliko vidim kod nasih operatera se prodaje j7 2017 duel sim a kod preprodavaca na kp ima i pro verzija sa tolet papirom garancijom.
 
Poslednja izmena:
Kako mislis to za garanciju? Kao ima nesto, a ne vredi, ili nema nikakvu? Jel ga i oni tamo valjda kupe kod nekog ko im daje garanciju za njega. Meni ne pada na pamet da ga uzimam bez dve godine iste .
 
Pa bas jedan prodaje na kp sa 24 meseci garancije i to napisano, garancija se ne odnosi na displey i maticnu :D znaci imas 24 meseci na neki kabl u kucistu i na softver.
Kupuju preko za manje pare pa preprodaju u radnjicama sa tom njihovom internom garancijom.
Ko ne zeli da rizikuje ima na oglasima sa validnom garancijom kupljenih kod operatera al to su j7 2017 duel sim nisu j7 pro verzije.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, treba mi brzinska informacija, da li je J5 iz telenora sim free ili nije? Hvala unapred..

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pa bas jedan prodaje na kp sa 24 meseci garancije i to napisano, garancija se ne odnosi na displey i maticnu :D znaci imas 24 meseci na neki kabl u kucistu i na softver.
Kupuju preko za manje pare pa preprodaju u radnjicama sa tom njihovom internom garancijom.
Ko ne zeli da rizikuje ima na oglasima sa validnom garancijom kupljenih kod operatera al to su j7 2017 duel sim nisu j7 pro verzije.

Da, najsigurnije je kupiti sa validnom garancijom na oglasima. Meni posle dve godine, dva meseca posle isteka garancije otišla osnovna ploča kod alcatela idol3, zamena 300 evra kod ovlašćenog servisa, a nov 220, tako da neću da razmišljam o budućem telefonu bez garancije :)
 
Da, najsigurnije je kupiti sa validnom garancijom na oglasima. Meni posle dve godine, dva meseca posle isteka garancije otišla osnovna ploča kod alcatela idol3, zamena 300 evra kod ovlašćenog servisa, a nov 220, tako da neću da razmišljam o budućem telefonu bez garancije :)
Priznaj da nisi gasio igrice kad si uspio da izgoriš matičnu:)
 
Pa ako misliš da čovek od 42 godine igra igrice na telefonu onda da :D Ma slušao muziku samo i počeo da brljavi, prvo sa zvukom, pa sa sim karticama. Tripl heartattack bez najave :)
 
Pozdrav,

da li moze neko preko AnTuTu benchmark testa, ili na neki drugi način, da proveri da li je na Samsung Galaxy J7 (2017), Android OS 32bitni ili 64biti.
Pronašao sam na YouTube test na kome se vidi da je Android 32bitni.
samsung.png
Thx
 
Jel ima neko da prodaje nov j7 sa nasih mreza a da je iz Beograda, na pm odg.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Da li dual sim ima i dodatni slot (pored 2 sim kartice) za memorijsku karticu ili postoji samo izbor: ili dve sim kartice ili jedna sim + jedna memorijska kartica? Inače odgovor iz Telenora za neka ranija pitanja: bitno je da jedna kartica bude Telenorova a druga ne mora...
 
Da li dual sim ima i dodatni slot (pored 2 sim kartice) za memorijsku karticu ili postoji samo izbor: ili dve sim kartice ili jedna sim + jedna memorijska kartica? Inače odgovor iz Telenora za neka ranija pitanja: bitno je da jedna kartica bude Telenorova a druga ne mora...
Ima 3 slota.
2 za sim kartice i jedan za Sd karticu.

Послато са Samsung J5 2017 уз помоћ Тапатока
 
Jeste, uzeo sam pre 20 dana od coveka koji ga je kupio u VIPu u njega ubacena 063 kartica.
 
Pozdrav za posetioce teme, potrebna mi je jedna brza informacija.
Planiram kupovinu j7 modela međutim kod prodavca od kojeg kupujem postoje 2 verzije

1) Samsung Galaxy J7 Pro Dual (2017) LTE 32GB 3GB RAM (J730GM-DS)

2)Samsung Galaxy J7 Dual (2017) LTE 32GB 3GB RAM  (J730F)

Postoji li neka razlika između ova dva modela s obzirom da je ovaj drugi 10€ skuplji?



Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Koliko sam ja gledao kad sam uzimao razlika je u GB jedan 32gb drugi tj pro 64gb i zadnj deo malo drugaciji ostalo sve isto, PRO verzija nije za nase trziste i nemas garanciju a evo imas kolegu sa foruma koji prodaje nov iz VIP sa legalnom garancijom od dve godine, da se ne zezas ja jednogodisnjim tolet papir garancijama.
 
Koliko sam ja gledao kad sam uzimao razlika je u GB jedan 32gb drugi tj pro 64gb i zadnj deo malo drugaciji ostalo sve isto, PRO verzija nije za nase trziste i nemas garanciju a evo imas kolegu sa foruma koji prodaje nov iz VIP sa legalnom garancijom od dve godine, da se ne zezas ja jednogodisnjim tolet papir garancijama.
Hvala na odgovoru, videću šta ću na kraju da odlučim. 2g garancije ipak mnogo znači u odnosu na 1g.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima...Zanima me koliko je dobro odradjeno otkljucavanje otiskom prsta na J7. Od 10 pokusaja koliko puta otkljuca bez problema. Hvala...

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
 
Ja bi pre uzeo pro verziju od 32gb posto mi je 16 malo, a ne bih da se zajebavam sa memorijskim karticama. Jel se razlikuje softverski nesto ili su isti?
 
Posto nemam update jos na 7.0 na Mtelu da li na Mts mrezi da ga ocekujem?? Da stavim kao primarnu karticu Mts kad sam u Srbiji, msm na Sim1 mjesto da stavim Mts broj pa da ocekujem update? Samsung galaxy a7 2017

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Pozdrav svima...Zanima me koliko je dobro odradjeno otkljucavanje otiskom prsta na J7. Od 10 pokusaja koliko puta otkljuca bez problema. Hvala...

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Pa evo ja imam ga jedno 5 dana ni jednom nije omasio, tako da ne brines.



Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Da li ste zadovoljni kamerom? Ja sam gledao danas u vipu j5 i j7, oba izgledaju mocno, mada mnogo vise mi se svidja j7 zbog always on displeja. Sve je super jedino me brine kamera, posto sam procitao dosta recenzija i neki kazu da je kamera dobra, neki da je losa, pa me zanimaju utisci od vas koji imate telefon.
 
Tebi su onda uvek ciste ruke.
Probaj sam malo prljavim, da poludis na svakom telefonu.
Nije baš na svakom. Ja baš radim posao gde su mi baš prljave ruke P9 lite, a sad i h8l otključavaju iz prve. :D Ali dobro, Huawei važi za uređaje sa jednim od najboljih FP senzora. [emoji14]
Zeza malo na vlažne prste. :)

Za Samsung ne znam kakvi su im senzori ali i mene zanima jer se možda odlučim kasnije na jedan komad. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uzimao J3 2017 iz telenora, da li su sim free?

Sent via Xperia Z5
 
zanima me koje kaljeno staklo uzeti za j7 2017 da pokriva ceo ekran
 
Pozdrav kolege forumasi, imate li savet koji telefon sa dve sim kartice uzeti - Samsung J7 2017 ili Nokia 6? Potrebno je da ima nesto veci ekran i da je pouzdan u radu, mislim da ova dva predstavljaju dobar izbor, ali nisam siguran koji bi bio pravi izbor? Koja bi mozda bila neka alternativa, ako mislite da ima bolji za ovaj budzet (oko 250e)? Hvala unapred
 
dodaj malo i uzmi A7

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jel na svakom J7 zvecka nesto unutra kada se lupka prstima po ledjima, tamo gde pise Samsung...?!
Imam utisak, kao neki federcici...:D
 
Nazad
Vrh Dno