Šta je novo?

Bitcoin Cash BCC

Koliko konfirmacija treba na drugim berzama na bittrex zaglavilo opasno treba 20.
 
Pa kako vredi ETC? sta kao on se razlikuje od BCC sve je to isto dok imaju interesa da ga pumpaju do tad ce i vrediti
 
jel radio neko analize? kud plovi ovaj brod?

Logicno bi bilo da se ponasa u pocetku kao slican par ETH-ETC. Prvo dump, onda neko vreme mirovanja pa pump do nebesa dok se opet ne istrese i zamre na duze vreme (verovatno i zauvek). Ovde statisticki zakoni ne vaze pa analiza zasnovana na matematici nema smisla.
 
ne vidim zasto bi zamrlo kad iza ovog projekta stoji kina ,ozbiljna moc i novac
 
jer su mnogo jaci igraci na strani starog btc-a. ovo je jos samo jedan alt.
 
Eto, iz shorta u long i u plusu skoro 4x, tj oko 20 BTC-a.

Zatvorio long i necu ga vise pipati. Ali sam ga fino uhvatio i zaradio vise nego na bilo kom drugom coinu, pa cak i veci plus napravio nego da mi BTC skoci na 4,5k.
 
Prestige svaka čast,ja ti se divim .Pokušavao sam da zaradim nešto trgujući ali su me oni padovi do 0.05... uništili, mislio sam da sam imao visok ulaz i da će ići ispod 0.05 pa sam digao ruke i rekao bolje išta nego ništa. Da sam samo malo više imao strpljenja i poslušao tvoj savet sada bi bio debelom plusu.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
BCC je rizik, ni ja nisam usao sa kolicinom kojom sam planirao.

Short je skroz zatvoren do na 0.07. Pratio sam i napravio target za 0.06 i 0.05 da letim full long. Medjutim uzeo samo 1/4 planiranog jer mi nije izgledao bas stabilno i mogao je biti zesci ponor, verujem do 0.03.

Ali eto, krenuo ranije pa sam deo uzeo po vecoj ceni. Sada vec izasao, sve preko je rizik a ovo mi je sigurica.

P.S Skocio je X2 u dolarima, tj sa 190 na 380 u roku od 24h.
 
Znaci isto bi trebalo da vazi i za BTC Core Wallet? Mogu sada da izvucem private key, posaljem BTC na drugu adresu sacekam da stigne, a onda importuje private key starog praznog BTC core walleta i pojavice se BCC? Izgleda da je ovo prilicno sigurna varijanata.

Jel ima neko da je ovo probao da uradi, da bi dobio BCC?

I da li mogu prvo da posaljem BTC na drugu lokaciju, pa da onda izvucem private key za ovu operaciju?
 
Ma to se dobijalo samo u vreme onog forka. Ti koji su tada imali novcice, dobice i BCC kad tad.

Sada tu nemas sta da radis vise.
 
Gde skinuti wallet?
 
ja korisitm elektron kesh wallet za bbc :D ... shljaka..za sad...2.9.2 verzija
 
Great News!

We are excited to inform you that Bitcoin Cash deposits and withdrawals are finally enabled on CEX.IO. We took a break before launching this feature to examine the network, and now our experts are fully confident in its stability and safety.

BCH Wallets and Addresses

To find out your unique BCH addresses for deposits and withdrawals, click on “Finance” tab in the profile. On a side note, the cold storage feature that protects users’ cryptocurrencies applies to Bitcoin Cash along with other coins.

Take Advantage

We welcome you to take advantage of the full range of Bitcoin Cash services provided by CEX.IO, namely:

deposit/withdraw BCH
trade BCH for BTC, USD, GBP, EUR
safely store BCH funds in your profile
Thank you for choosing us for your cryptocurrency needs!

Jel to sada znaci da ce moci i BCC da se kopa?
 
Jesi prebacivao koine pre importa kljuceva?

nisam prebacivao jer ih nisam ni imao na drugom mestu da bi ih stavljao na taj wallet.
ako mislish da ce importovanjem kljucheva nestati prethodno stanje, nece, samo se dodaje.
ja sam imao 5 btc adresa i samo dodavao kljucheve i to je to.
 
nisam prebacivao jer ih nisam ni imao na drugom mestu da bi ih stavljao na taj wallet.
ako mislish da ce importovanjem kljucheva nestati prethodno stanje, nece, samo se dodaje.
ja sam imao 5 btc adresa i samo dodavao kljucheve i to je to.

Ma ne mislim da ce nestati, upoznat sam sa tim, vec sam mislio da li si prebacivao btc na novu adresu pre nego sto si importovao seed u electron cash? Ovo pod uslovom da ti je btc bio na electrumu naravno.
 
jesam, napravio sam novi btc wallet (na novom chainu) prebacio sav btc iz starog na njega.
a kljucheve starog importovao u elektron kesh i to je to.
 
Kako forum nije radio (bar kod mene) nisam provalio da li je neko pisao u nekoj od tema ali Bitcoin cash do kraja septembra na Bitstamp-u. Svi koji su imali BTC u vrijeme forka dobijaju istu kolicinu Bitcoin cash-a (na Bitstamp-u BCH).
 
Da oživim malo temu, ozbiljan skok je BCH napravio za vrlo kratko vreme i nastavlja da raste.

% rasta je daleko nadmašio i pomahnitali BTC.

Any thoughts? Kuda ovo ide dalje? Da li će probiti 1k do 16?

Baš me zanima šta bi željko rekao sada.

Ajde neki njegov alter ego neka se javi i blažim tonom prokomentariše? :)
 
Moje misljenje da je rast gotov za sad ( kad kazem za sad mislim prestao je da raste pre par sati i deluje mi da ce tako biti jos par sati ) :p

Dalje od toga nemam muda da prognoziram ( mada moje prognoze vrede koliko i gatanje baba slavke ) .
 
Da oživim malo temu, ozbiljan skok je BCH napravio za vrlo kratko vreme i nastavlja da raste.

% rasta je daleko nadmašio i pomahnitali BTC.

Any thoughts? Kuda ovo ide dalje? Da li će probiti 1k do 16?

Baš me zanima šta bi željko rekao sada.

Ajde neki njegov alter ego neka se javi i blažim tonom prokomentariše? :)


Nisam Zeljko niti njegov alter ego al da recem i ja jednu:) Meni se cini odlicna prilika da se kupi vise BTC-a pred fork. A onda kad se fork desi, da se vrati u BCH ili neki alt.
 
Nazad
Vrh Dno