Šta je novo?

Bitcoin Cash BCC

Ne mogu da tvrdim, posto ne koristim Core wallet, ali ne vidim zasto ne bi moglo. Isti je princip, kod electruma je samo seed umesto kljuca, a coini ce ti ionako biti na drugom mestu.
 
cena sa 200$ na 600$ (ugrubo), za manje od 24h
 
Negdje i 1300$

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
koliko shvatam, neko ko je imao 10 btc dobio je i 10 BCC

dakle sada ima 10 btc i 10 bcc ?
 
lol...
Znaci pocepam 1000 dinara i imam 2000 :D hahahhaha

jos ce neko reci da nije teorija zavere :)
 
Isto je bilo i sa ETC i ZCL, nista novo.

To je prednost kod crypto-a, sto nisu papirni. :p
 
neko pere grdnu lovu...
za jedno 20 godina ima da citamo sve i svasta o bitcoinu i koja banka (porodica) je tvorac.


bas mi je drago za ljude koji su ovde (na forumu) a imaju btc.. bar ce zaraditi..
ko je usao na vreme lepo je profitirao..
 
CEX.IO‏ @cex_io 1h1 hour ago
More
Our team is actively working on splitting the coins and adding the new trading pairs. Stay tuned.

Uskoro ce i oni da splituju pa da se dumpuje i tamo :)
 
A gde ima da se kupe jeftini, kavurma i cvarci :D
 
CEX.IO‏ @cex_io 1h1 hour ago
More
Our team is actively working on splitting the coins and adding the new trading pairs. Stay tuned.

Uskoro ce i oni da splituju pa da se dumpuje i tamo :)

e bem ih, cekali da izdumpuju
 
Interesanto kako je na razlicitim mjenjacnicama razlicita cijenna na hitbtc BCC za BTC 0,10 a biterexu 0,30
sad nakupovati BCC na hitbtc i prebaciti na biterex i tamo prodati po 0,30
 
Ne citas druze.

Deposit/Withdraw su svuda zakljucani.

Razlog je slaba mreza, pa i da puste, stici ce ti za 2 dana, sa ovih 20 konfirmacija.
 
nista jos na cexu, sad mi je krivo sto nisam sve poslao na bittrex nego sam podelio na tri dela na cex, bittrex i electrum wallet.
na bittrexu se drzi na 0.26 btc sto nije lose, ako tolko bude na cexu kad splituju to je ok. ovo iz walleta necu ni da se igram da pomeram da nesto ne zeznem. mreza je ocajna i da se posalje negde ko zna kad ce se potvrditi
 
Pitam jer meni je sve tamo ali u eth pa reko ako je to to da menjam eth za btc bar malo da poravim stanje na konto racunu.
 
Pa kakve ti veze ima sa bcc

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Fino se moze zaraditi na turbulencijama.

Ja imao ordere od 125 do 101, pola mi je proslo pa sam ih rano jutros istresao.

Ne ceka mi se da krene depozit, bice tu dumpovanja strasnog.

Jos uvek mi stoje orderi od 0.03 do 0.07.
 
Iz kog razloga je razlika u ceni u menjacnicama skoro 200$, primer bittrex gde je na oko 680$ a bifinex na oko 420$. Da li se upostati u prebacivanje iz jedne u drugu I pokušati zaraditi na ovoj razlici, šta mislite???
 
Iz kog razloga je razlika u ceni u menjacnicama skoro 200$, primer bittrex gde je na oko 680$ a bifinex na oko 420$. Da li se upostati u prebacivanje iz jedne u drugu I pokušati zaraditi na ovoj razlici, šta mislite???

Kako li se tog jos niko nije setio :)
Zakljucano je deposit/withdraw bcc do daljnjeg, cim se otkljuca razlika ce nestati brzinom svetlosti.
Botovi odradjuju te razlike u roku od par sekundi, da ti ustedim vreme u boducnosti, to nikada ne juris (osim mozda na nekim kineskim sajtovima gde se prakticno nemoguce registrovati)
 
Mozda ipak korisnici Bitstampa dobiju BCC/BCH [emoji3] Ima novo saopstenje koje kaze da je zabiljezeno stanje na bloku 478558 pije hardforka i da ce razmotriti ubacivanje Bitcoin Cash-a nakon sto se Bitcon cash detaljno istestira i ako se pokaze stabilnim. Kad se to desi svi korisnici ce dobiti ekvivalentnu kolicinu Bitoin Cash. Za sad je jos uvijek rano jer trebaju uraditi dosta analiza ali ipak postoji mogucnost da se pozitivno iznenade oni koji su cuvali BTC na bitstampu u trenutku forkovanja.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Legao i bch il'te bcc na cex :-D

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
August 3, 2017
BITCOIN CASH UPDATE

We've received several inquiries about Bitcoin Cash (BCH) since the fork on 8/1/2017. Our hesitation to immediately support BCH or any other Bitcoin (BTC) derivative was and is born out of the desire to ensure the security of network operations and the safety of our users' tokens.

We will be crediting users who had BTC in their account balance at the time of the fork with matching BCH. We expect this to occur on or before 8/14/17. Keep in mind that we have not yet determined if we will be listing BCH as a market on Poloniex nor can we commit to supporting BCH withdrawals right away. The ability to withdraw BCH will depend on network stability which is completely outside of our control.

We appreciate everyone's patience on the matter.

- The Poloniex Team

I polonija se angazuje
 
Bunar je sve ispod 0.03, tj ispod $100.

Ovako je pitanje da li i vredi uopste ovih sadasnjih $240. Rekao bih ni blizu.
 
Nazad
Vrh Dno