Šta je novo?

Intel Core 2 Duo E8400

Pa to mora da je neka ozbiljna graficka kad je od 512 GB :D
Prvo kazi za sta bi koristio racunar i koliki ti je budzet? Usput tema nije na pravom mjestu.
 
Pa to mora da je neka ozbiljna graficka kad je od 512 GB
Prvo kazi za sta bi koristio racunar i koliki ti je budzet? Usput tema nije na pravom mjestu.


Pa znam, nov sam. :) Vidi, hteo bih da prodam konfiguraciju za nekih 170 eura, mislim da realno toliko vredi, pa da kupim novi komp. A ucim na kompjuterima (web dizajn i sl) i to, ba bi mi trebalo nesto malo solidnije (uz neku igricu). Ne znam, sastavljao bih novi komp 16 GB rama, i7 procesor iz 2014, e sad ne bih stedeo na grafici i ne znam koju maticnu bi trebalo da uzmem, ali nesto novije svakako. Kuciste neko jace (ja imam sa vratancima na zakljucavanje) u rangu cooler master-a bih hteo. E sad, ne znam koliko bi to sve izaslo... U svakom slucaju ne bih uzimao nista preko 900e.
 
170e? Ako dobijes **** (tj. uspes da je prodas za toliko) da se smatras srecnim.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam stvarno. Neko mi kaze 120, neko 150-170, neko 250e. :D Ja stvarno ne znam...
 
Pa ti prodaj tome nekome za 170 :)
 
Ja kazem sta su mi rekli. A da vredi 90 evra, vredi vise.
 
Kad budes to prodao, otvoris lepo temu u "Sta da kupim" podforumu, napises sumu i dobices sigurno bar nekoliko predloga.

Procene su zabranjene, ne bih pisao cifru zbog toga, ali to sto imas je dosta staro i tesko da mozes neki ozbiljan novac da izvuces, ako je kupac imalo informisan.
 
Druze, ja sam q9550 @3.6Ghz, 8GB jako dobre ddr2 memorije na 1066Mhz, jednom od najboljih ploca za tu platformu, V1 TT kulerom i 260oc Gigabyte grafickom, konfu na kojoj je svaka dx9 igrica letela, prodao za 100e proslog leta.
Dobro, ja sam dao ispod cene, a i ti dajes kuciste i hard, pa da kazemo da uspes da izvuces mozda 100e.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Nazad
Vrh Dno