Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

Ako americka vlada zapleni novcice, nema nista od vracanja... na zalost.

molim te da ne siris dezinformacije!!!!!!!

BTC je legalan, svi mi smo imali legalno coine tamo! osim lopova

inace FBI je do sad zaplenjivao ilegalne coine sa silk road-a a to nema veze sa ovim, jer vecina korisnika btc-e nisu dileri
 
Poslednja izmena:
Dobro je da ostane u recenici Btce-e i Mtgox, posto ako na to pranje se doda kriminal i terorizam onda je najebala cela kripto zajednica. Onda slede nove zakone, uci ce u sve menjacnice koje postoje, sve ce da zategnu i normalno sve ce da ode dole...
 
Update2: На данный момент ведутся работы по восстановлению работы сервиса. Примерные сроки от 5 до 10 дней. Спасибо за понимание #btce
 
Kažu da rade na osposobljavanju "sistema", očekuje se da budu online za 5 do 10 dana...
 
Ma oce k***c, ovaj bullshit nisu ni trebali da pisi...pogotovo kad svi znaju za hapsenje njihovog admina...
 
Ja mislim da od vracanja nem nista...nazalost
btc e je bio tvorevina koja ne znam kako je opstala i ovoliko
Bez kyc/amla radi vec godinama.Na naslovnoj strani pise deposit/widraw za 24h, a dolar jedan nije mogao proci
Slanje pasosa je bila cisto fore radi, jer se zna danas da maltene email ne mozes odraditi bez kompleksnije procedure.
 
molim te da ne siris dezinformacije!!!!!!!

BTC je legalan, svi mi smo imali legalno coine tamo! osim lopova

inace FBI je do sad zaplenjivao ilegalne coine sa silk road-a a to nema veze sa ovim, jer vecina korisnika btc-e nisu dileri
A ko su lopovi?
Nadam se da će sve biti u redu, ne širim ja dezinformacije nego se samo plašim tog scenarija.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
lopovi su oni koji ne smeju da pokazu ko su i odrade AML... postoje IP adrese i sve ostalo.... sve je u bazi kao i za mtgox, nema razlike nikakve ni mtgox nije bio legalniji puno
 
Videcemo sta ce da se desi. Meni nesto ne obecava ta izjava da ce biti online za 5-10 dana. Vise mi se cini da je to samo kupovina vremena. Shitstorm incoming :S:
 
5-10 dana to vec ne valja :mad: dolazimo do prvog augusta a tu se jos ko zna sta moze iskomplikovat...
 
Pa zar ovaj što ga uhapsiše nije lopov, plus je suvlasnik btc-e?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Ma 10 dana cekanja je nista jedino sto mi ta izjava deluje samo kao izgovor i kupovina vremena. Vise nisam nimalo optimistican.

Edit: Ono sto zelim da kazem je da sto se duze ceka na davanje zvanicne izjave to je vece sr@nje. Bojim se da mozemo da se cokimo u dupe :)
 
Poslednja izmena:
Pa zar ovaj što ga uhapsiše nije lopov, plus je suvlasnik btc-e?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Ma ne, ko to zna, ono sto se zna da su ukradeni BTC isli na BTC-e i na ostale berze da li je licno upetljan i koliko je visoko rangiran u BTC-e to je vec drugo pitanje......

Ovi ga sad pritiskaju za pranje para da nije radio AML za one koji su povlacili $
 
Ma 10 dana cekanja je nista jedino sto mi ta izjava deluje samo kao izgovor i kupovina vremena. Vise nisam nimalo optimistican.

Edit: Ono sto zelim da kazem je da sto se duze ceka na davanje zvanicne izjave to je vece sr@nje. Bojim se da mozemo da se cokimo u dupe :)
Ti i ja sve nešto na suprotnu stranu.

Kakvo vreme kupuju, zašto?

Kupovina vremena im je potrebna samo ako će se vratiti, i nastaviti da rade. Omogućiti povlačenje novčića.

Ako neće nastavljati sa radom, nikakve izjave ni kupovina vremena nisu potrebni.

Dakle, meni bilo kakva izjava i rok zvuče pozitivno. Sada se lepo opustiš i čekaš par dana, do 10. Umesto da juriš po portalima, skupljaš vesti, i pokušavaš svaki čas da se uloguješ na nešto što ne radi.

Cena BTC-a se vrhunski drži s'obzirom na razmere problema.
 
Ja mislim da gospodari sveta vole da imaju sve pod svojom kontrolom. BTC-e je ocito bio van njihovog dometa, moguce je da je bio otvoren za raznorazne polu-legalne radnje i potpuno zatvoren za davanje informacija. Ako ne otkrivaju ono sto se od njih trazi, odmah su sumnjivi. Ne verujem da su druge menjacnice bile cistije u post-Gox fazi, apsolutno sam ubedjen da je mozda i najmanje GOX konja otislo ka BTC-e, nikad oni nisu imali neki zverski volume, mnogo su mi sumnjivije kineske menjacnice koje tada dozivljavaju bum i Bitfinex, pa cak i Stamp u pre-KYC fazi, raznorazne shitkonj menjacnice koje su u medjuvremenu "popucale" i nestale sa svim tragovima. Da ne polemisemo o stvarima o kojima znamo malo ili nimalo, ovo moje spada u teorije zavere...No svakako lepse je optuziti tamo nekog Rusa nego drzavljanina Holandije ili Japana za ucesce u pranju novca... Nekako ide uz stereotip o Ruskoj mafiji, ratovima i ostaloj bull-shit zapadnoj propagandi...
 
Poslednja izmena:
Svi racuni, BTC-ovi, ETH-ovi ce biti dokazni materijal na sudu.
 
Ne mogu da imam mišljenje o nečemu kada nemam dovoljno informacija, ostaje da čekamo..

Ali ono što nije logično je da rešavanjem jedne kradje sada od nas desetine hiljada večno zamrznu sredstva na berzi. Mislim na neke fbi i te zvanične ekipe. Ako su ovi sa btc-e odlučili da ako se sve već raspada i nas sj** onda ništa..
 
Mene zanima postoji li neki zakon, klauzula koja stiti nas korisnike koji smo ni krivi ni duzni.

Druga stvar koja me brine sto je i njima kristalno jasno da i ako osposobe berzu sad vec 99% ljudi ce podici svoja sredstva....ima li ista sto ih obavezuje onda da to urade?
 
BTc-e iz mog ugla gledanja nalazi se na propasti, ne otvore li=kraj, otvore li logicno svi ce povuci sve ko ce tamo vise ista da salje =Kraj!

Nije dobro bilo kako bilo.
 
Tako se i meni čini...

Da teoretišemo, ako se vrate npr, da li uopšte imaju sredstva da svi korisnici povuku sve?
 
@goldi Ne mora da znaci. Stamp se izvukao kad su ga pokrali i opet radi. Mada imaju jaku zaledjinu zato su i mogli da zakrpe propust.
 
Zapravo zasto bi svi pobegli ako se vrate?
Zar ne bi poslali poruku da su pouzdani i da mogu da prezive i ovakvo ludilo. Ni Bitstamp nije propao onomad...
 
doduse za fiat su i dali sapostenje da nece dozvoliti drzanje na menjacnici
 
Mozemo samo spekulisati, sve zavisi legalno u kojoj su zemlji i da li ce se prepustiti zakonu ili pokusat i dlaje radit u sivoj zoni

za sada se zna da je ovaj uhapsen drzavljanin rusije......... e sad ciji je btc-e i gde to ce vreme pokazat
 
Nazad
Vrh Dno