Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

I ja sam se oprostio odmah. Sad kao negde u glavi stoji moooozda vrate ali to je kao da mi ih poklanjaju. Ako bude ista od toga.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ček ja nisam upućen, jel se to mtgox ponovio?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
apdejt šest :)

https://forum.bits.media/index.php?/topic/44942-update6-14082017/

Update6! 08/14/2012

We have read feedback about our proposal to exit the situation and we decided to revise this decision in favor of community opinions .

We believe that this way out of the situation is more fair for holders of crypto-currency and fiat funds:

For each currency, a recalculation will be made taking into account the currently available assets. Currently 55% of funds are available, so 55% will remain in currency, and 45% will be converted to a specific currency token.
For tokens of all currencies, free trading on a separate page will be opened. You can trade them at any price, but no more than their face value. We pledge to redeem all the tokens. You can also sell your tokens to other users and get currency, or wait and exchange tokens at face value.

For example, you had 1 BTC. You will receive 0.55 BTC and 0.45 BTCT. 0.55 BTC you can output immediately. The remaining 0.45 BTCT you can either exchange for BTC at the market rate, or wait for their exchange at face value.

PS Warning! The cases of posting fake links on allegedly our new domain have become more frequent. All official information about our service is placed only in our twitter and from our official account on the forum.

Sincerely, BTC-e team
 
Znaci bice vise tokena, tj svaki coin ce imati svoj token, nisam nigde nasao hoce li sav fiat biti token ili samo 45%?
 
Poslednja izmena:
1. Запуск сервиса ~ конец августа.
2. Верификации.
3. Вывод средств.

Meni nije jasno kako cemo mi da pristupimo svojim nalozima ? Ja na btc-e nisma odradio nikakvu veritifikaciju, samo sa majlim i sifrom i kako ce oni sad znati ko sma ja i koliko sam imao novca?
 
Poslednja izmena:
Recimo ulogujes se sa svojim user-om i pass-om i iskoci ti popup sa obavestnjem da moras odraditi verifikaciju da bi mogao da radis deposit/withdraw, pritom se zna kojiki je saldo svakog usera.
 
Znači cirkus. Nadam se da nisi opet među ojađenima ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Još sam "dobro" i prošao kad izađoh na 6e! :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
krastavac, kad nisi hteo da me poslusas i kupis ponovo. Bio je zicer. Ti si ipak gore prosao od mene, priznajem :S:

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
ima li nekih vesti, ne predajemo se do poslednjeg koina!
 
Ima nekih informacija?
Nesto mi se ne cini da su ljudi po forumima,narocito Ruskim,odusevljeni sto ce cuti...
 
Samo neka neko javi ovde kada bude nesto konkretno.

Nigde drugde ne pratim vesti za btc-e. [emoji1]

Daleka proslost....tmurna. [emoji1]
 
Cekaju da svi zaborave na ovo i pomire se sa sudbinom. Pa sledeci put kad se jave pa kazu, vraticemo vam 10%, to ce biti slavlje :D
 
Ima nekih informacija?
Nesto mi se ne cini da su ljudi po forumima,narocito Ruskim,odusevljeni sto ce cuti...

Rusi definitivno znaju koji ljudi stoje iza menjacnice, ipak su oni radili sa masom ljudi za kesh... mozda pravno se ne moze dokazat ko je vlasnik i umesan ali za veci kesh ima da budu 2m ispod zemlje sigurno ako ne procene dobro situaciju
 
Te ajkule za cash će da namire. Imaju dovoljno keša za to.

Nastavice da rade samo ako procene da mogu više para u perspektivi zaraditi nego što će vratiti u tom slučaju.

Evo ga, kraj avgusta a nema dodatnog oglašavanja...
 
Kako znati ko je ajkula nekom je 2BTC ceo svet nekom 10 nekom 5000...

Inace jedan milion $ iz ETH wallet-a na shapeshiftu je prebacen o cemu se radi videt cemo pre neki dan...
 
Poslednja izmena:
Za 100 btc svako moze da ispari, ako se unajme neki ljudi i nema mesta na svetu gde da pobegne, a ovde ima mnoogoo vise btc-a , ne verujem da ce nestati
 
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2120011.0

Update7! August 25, 2017

The next update is August 30, and from August 31 updates will be posted daily.

To date, there is a process of transferring digital resources to an investment company.
The company is preparing the resource for launch.
As it was announced earlier, at startup users will be able to withdraw 55% of the funds.

We want to notify all users that there is a political background in closing our service and pressure from the US.


Sincerely, BTC-e team
 
Potvrdili su ljudi ono sto sam vam reko pre par nedelja ovo je klasicna politicka igra normalno to su vrv iskoristili i muljatori i eto na sta smo spali na milostinju, najgore sto ovo moze da se ponovi na bilo kojoj menjacnici ako se krampovcima ne dopadne
 
Ovi ce biti 2m ispod zemlje ako pokusaju da nestanu... imaju advokate tako da ce oni prvi da vise, pa onda i mayzus i sve stoka okolo.....

kao i svi 2011 nisu pazili tako da se sve zna, mozda ne tacno ko je sve upetljan ali vecina se zna, inace po slikama se da zakljuciti da je su nazalost takve face da im niko ne bi verovao nista pa jos rusi/ukrjinci
 
Poslednja izmena:
Rusi i Kiprani, Dream Team za mutne poslove. [emoji1]

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Iako FBI verovatno zna ovo i mnogo više, ne vidim poentu da se kače ovakve stvari javno. Pera i Mika sa foruma sigurno neće angažovati nikoga zbog 10 20 btcova, a ovi sa više neće to na osnovu foruma raditi. Samo se odaju neki sitni detalji koje možda FBI nema i potencijalno odlaže nastavak rada...

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
FBI je uradio šta je uradio. Po meni je bolje da ih zgaze sa svih strana i ta malo razmisle ubuduće kako će raditi.
 
Nazad
Vrh Dno