Šta je novo?

Mobitel do 150e?

chee01

Poštovan
Učlanjen(a)
15.06.2016
Poruke
8
Poena
52
potreban mi je vas savjet sta uzeti za 150e. Samo da napomenem da sam trernutno u Njemackoj jos 7 dana i da i njihovi sajtovi takodje dolaze u obzir. Ono sto sam vidio na saturn.de je Motorola moto g5 za 133e na nekoj akciji. Vrijedi li icemu? Ako ikako moze da mobitel ima bolju bateriju jer na proslom nije mogla sastaviti ni dan bez punjenja.
 
Ja bih mozda pre isao na HTC820 ili J5.
Nisam koristio ovu xperia xa ali vidim da je ovako na oko lep ima i on da se nadje za te pare preko KP

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Posto vidim da ti je bitna baterija, onda msm da nemas bolji izbor od Xiaomi Redmi Note 4X (3/16gb verzija je oko 140-5e). Baterija kida, perfomanse super, ma bombona telefoncic za tu cenu, ne verujem da ima bolje.
 
sto se tice ostalih detalja ne bih da je ekran veci od 5 inca, ram minimum 2 gb, ovo ostalo mi i nije toliko bitno. Za sad od ovog sto ste predlagali ovaj x4 mi se cini kao najbolji, samo vidim da je 5,5 inca. Nadam se da radi tih pola inca nece biti preglomazan.
 
Definitivno xiaomi redmi 4X 3/32gb. Imam ga nedelju dana, prezadovoljan sam... 135e ovde u bg. crne boje.
 
nasao sam na pik.ba(iz bih sam) redmi 4x 2/16 za 230KM ili 118e. Za sad mi se to cini kao najbolji odnos ulozeno-dobijeno. Vrijedi li dodavati jos 20-30e za 3/32 verziju? Ovo pitam prvenstveno radi rama jer sto se prostora tice, ovih 16GB mi je i vise nego dovoljno.
Inace hvala vam svima na prijedlozima i pomoci do sad.
 
nasao sam na pik.ba(iz bih sam) redmi 4x 2/16 za 230KM ili 118e. Za sad mi se to cini kao najbolji odnos ulozeno-dobijeno. Vrijedi li dodavati jos 20-30e za 3/32 verziju? Ovo pitam prvenstveno radi rama jer sto se prostora tice, ovih 16GB mi je i vise nego dovoljno.
Inace hvala vam svima na prijedlozima i pomoci do sad.

prvo koju mrezu koristis, i dali ima band 800 ako ti treba
 
kalin62 te pita za band 800 u slučaju da planiraš da koristiš LTE mobilni internet (a on je makar za srpske mreže na 800Mhz). Ukoliko ti treba, onda juri Redmi 4X Global, u suprotnom možeš slobodno da uzmeš i ovu jeftiniju varijantu. Što se tiče RAM-a, ako koristiš često više socijalnih mreža na telefonu idi na 3GB verziju, a za neko prosečno korišćenje i 2GB će ti sigurno biti dovoljno. Što se trajanja baterije tiče bićeš zadovoljan sa njim sigurno :)
 
Ja sam pre neki dan uzeo Redmi Note 4x ali od 16gb (3gb ram), zato sto nisu imali Redmi 4x 32gb (isto 3gb ram). Telefon je ekstra 10/10, baterija odlicna, ekstremno brz, ekran odlican, kamera isto, ima mnogo cool dodataka, da ne nabrajam jos...
Mislim da za tu cenu (ja sam svoj platio 17.200din=142e) ne postoji bolji telefon :) :wave:
 
ma samo wifi, nista 4G :) Od drustvenih mreza fb i instagram, a i na njih udjem dva puta dnevno.
AMD Gamer da li mi mozes reci kakav je note u ruci, da je preglomazan za koriscenje? Meni preko nekog videa sa yt gdje su ova dva moba jedna kraj drugog, izgledalo je da je note primjetno veci i glomazniji.
Inace mob uzimam iduce sedmice cim dodjem kuci pa javljam ovdje sta sam uzeo i svoje utiske ako koga zanima.
 
ma samo wifi, nista 4G :) Od drustvenih mreza fb i instagram, a i na njih udjem dva puta dnevno.
AMD Gamer da li mi mozes reci kakav je note u ruci, da je preglomazan za koriscenje? Meni preko nekog videa sa yt gdje su ova dva moba jedna kraj drugog, izgledalo je da je note primjetno veci i glomazniji.
Inace mob uzimam iduce sedmice cim dodjem kuci pa javljam ovdje sta sam uzeo i svoje utiske ako koga zanima.

Malo jeste preglomazan za moje ruke. Ali na telefonu postoji One-handed mode, koji je izuzetno koristan i lako se aktivira :) https://www.youtube.com/watch?v=VLZ4WBBxy2s
 
Nazad
Vrh Dno