Šta je novo?

Bezicni mis do 10-15e

antena

Cenjen
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruke
2,331
Poena
195
Jel ima nesto normalno (necu nabudzene ni one fensi pljosnate) bolje od NX-7000?
 
Probao sam malo taj M185 kroz pakovanje, ne deluje previse bucno mada je hermeticki zatvoreno pa ne znam. I neki Jetion za 800,kazu da ima garanciju 3 godine i stednju baterije i ne deluje lose (otpakovan mozda i tisi od logitech-a, lep gumeni tockic) jedino sto je kao naopacke, siri je na zadnjem delu. Za Hamu kazu da zdere baterije a Genius ne moze ni da se pipne (velika plasticna kutija) pa ne znam kakav je ali smo otvorili neki slican zicni (duplo jeftiniji) i on je skroz ok (tockic je plasticni ali veliki i lepo ide, oseti se ali ne zapinje) pa ne verujem da je bezicni losiji. Ali za njega ne znaju koliko brzo potrosi bateriju.
Sad ne znam jel vredi dati 2-2.5 puta vise za Logitech , sve mi se cini da ne.
 
Hama bas i ne zdere baterije, ja imam hamu mirano, 2 kom. menjam baterije na par meseci, zavisi koje stavim. Nije nista katastrofalno. btw, ako hoces skroz tih mis, onda uzmi hamu mirano, potpuno necujni tasteri, malo je cudan osecaj prvih par dana, ali se naviknes brzo.
 
To vec spada u nabudzene (gomila tastera i cudan oblik, jos i tockic koji se klati levo-desno)...mada mi se svidja sto je 5GHz. A tu Milano nisam video (mada ako traju par meseci a Logitech godinu-godinu i po kako kaze ljubomilko, onda zdere), pricali smo za neke koji su 1200-1300. Ima i neka za 800-900 isto necujni tasteri ali je 800dpi i zdere baterije.
Ja ne planiram da gasim misa na onaj ispod prekidac nikad (a npr. taj Jetion ni nema to, sam se pali i gasi). Za Genius i Hame ne znam, ne vidi se u kutiji.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno