Šta je novo?

Kako povezati Bluetooth zvucnik na racunar preko USB

xakep

Slavan
Učlanjen(a)
19.12.2005
Poruke
592
Poena
320
U naslovu je sadrzano celo pitanje. Imam neki no name zvucnik sa 4 ulaza - BT, SD, FM i USB.

Povezao bih ga na racunar sa Win 7 i to USB kablom da svira i puni bateriju istovremeno. Nisam uspeo ni tako ni USB BT prijemnikom.

Zvucnik bu trebalo da je ispravan posto pusta muziku sa telefona, sd kartice a i na radio ulazu se cuje fm sistanje.

Pretpostavljam da ima neka caka na liniji USB - izlaz zvuka koju nisam provalio pa molim cenjeni forum da priskoci u pomoc.
 
Sumnjam da će to da može. Čudo da nema 3,5mm input?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nema. Da ima lako bih. Ima USB opciju kao line in.
 
Možda se zvučnik vidi kao nova zvučna kartica, pa u Windowsu treba da izabereš nju za reprodukciju?
 
Imam takav zvučnik ali moj ima kabl koji ide u USB zvučnika i iz njega ide 3.5mm audio jack, uključis USB i audio i on svira i puni se istovremeno. Plus je taj kabl i antena za radio.

Taj zvučnik nema potreban hardver kako bi ga računar prepoznao taj USB je samo konektor za punjenje.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Sad sam se setio da ima dva USB prikljucka - mikro za punjenje i jedan standardan koji bi trebao da sluzi kao line in.
 
Evo ga proradio je na veliki USB, cak i puni bateriju kroz njega. Izgleda da nisam nesto dobro odradio u mikserima kad sam probao prosli put.
 
e, moj hakeru !
 
Nazad
Vrh Dno