Šta je novo?

Tp Link Kineski jezik

vladang

Slavan
Učlanjen(a)
15.10.2006
Poruke
7
Poena
301
Pozdrav svima,
imam molbu mozda neko zna odgovor.
Naime,dobio sam tp link 740N i povezao sam ga i potrebno je da unesem moje parametre.Medjutim kineski jezik je u meniju.Ponesto je na engleskom ali nedovoljno.
Nema sanse da podesim.Gledao sam malo po netu nisam nasao resenje.
Usput da navedem da ovaj tp link nije onaj koji se prodaje kod nas,drugacije izgleda i ima plavi meni,ne zeleni.A pise mu oznaka Tp Link 740N ver.5,16.
Hvala unapred ako neko zna odgovor ili resenje.:Klanjanje
 

Prilozi

  • TL-WR740N-Wireless-N-Router-150Mbps-work.jpg_220x220.jpg
    TL-WR740N-Wireless-N-Router-150Mbps-work.jpg_220x220.jpg
    6 KB · Pregleda: 86
Poseti TP LInk sajt i skini internacionalni firmver i fleshuj uredjaj.
 
Ako si malo vicniji,fleshni ga sa DD-WRT firmware (obrati paznju na verziju modema) i iskoristices max sve mogucnosti uredjaja
 
Hvala puno,to je izgleda jedino resenje.
Samo,kad odem na sajt izlazi mi slika tp linka drugog izgleda nego moj iako je ista oznaka.Da li to ima neke vezeTL-WR740N-03.jpg
 
Hvala DukeLander,nisam vicniji nikako.Znam osnovne stvari...slabo osim Wifi koristim bilo kakva podesavanja.
Mreza,ozbiljna prica :type:
 
Da nije to mozda 742N model?

Uslikaj oznaku pa okaci da vidimo tacno o cemu se radi
 
A možda Chrome i direktno prevođenje u istom može da pomogne? Pretpostavljam da se podešavanja rade kroz browser.
 
DukeLander,mislim da nije,pise 740N.Ja sam upravo uslikao model.
IMG_20170725_200139.jpgIMG_20170725_200122.jpg
 
Borise,hvala na pomoci.
Ja sam usao u meni,i on daje signal medjutim ja nikako ne mogu da ubacim moju sifru u podesavanja jer je kineski jezik.Bukvalno ne znam koje dugme da kliknem.Ta sifra sa ugovora je potrebna da se upise da bi krenuo internet.Koristim Beotel net.
 
Ti imas "istocnu" verziju 740-ke... unutrasnost bi trebala da bude identicna sa nasom verzijom,ali nisam 100% siguran...
Fleshuj to sto je Zechs ponudio pa ces videti... samo obrati paznju na verziju firmware tj da je je za tvoju verziju
 
Kada ukucas u browser 192.168.1.1 pretpostavljam da ti sve na kineskim izlazi , ovako ti je na engleskom:



Uzmi mobilni pa uslikaj stavku po stavku ili sa nekim programom preko windowsa uslikaj i lako ces provaliti sta je sta iako je na kineskom(samo zapamti gde je sta na kojem mestu) kao iz klipa.
 
Nazad
Vrh Dno