Šta je novo?

Препорука за ласерски монохроматски all-in-one уређај

maric62985

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2008
Poruke
1,064
Poena
360
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S22 Ultra
Pametni uređaji
Xiaomi Mi Robot
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Поздрав екипа,

Потребан савјет шта да узмем од ласерских монохроматских all-in-one уређаја. Дакле највише ми треба због фирме која се води као агенција(радим као QA за једну страну програмерску компанију а како сам на агенцији преузео сам на себе да сам водим књигодовствени дио), тако да немам баш тако често потреба да штампам али ипак имам па не бих стално да се цимам по копирницама већ бих то да обављам сам од куће. Типа штампам можда 50-ак страница мјесечно, уз то морам често да скенирам документа и сл. Е сад оно што мене интересује је који би ми уређај препоручили а да није много скуп, дакле нешто из доњег сегмента а да баш није *убре. Дакле не треба ми уређај у боји за тренутне потребе. Нешто сам гледао овај и чини ми се ок:
http://www.emmi.rs/multifunkcionaln...fp-mono-laser-mx317dn.11.html?productId=61234

Оно што ме брине је како се допуњава кетриџ за овај штампач, гдје то може да се обави код нас(ја сам у НС), и колико кошта?

Наравно сваки приједлог је добродошао што се тиче и неких других уређаја, који цјеновно нису далеко од овог, преферимам ниже него више. :) Нисам баш нешто упућен у штампаче и сличне уређаје па зато и тражим помоћ.

Хвала свима унапријед на приједлозима и савјетима.
 
Nazad
Vrh Dno