Šta je novo?

Windows 10 Insider Program

Neuspešno kod mene sa 17004 ali na drugom kompu sa 16299.15 uspelo iz prve.
 
Pametnije bi im bilo da su odlucili da ide jedan update godisnje... ovo sve sto dele na dva dela godisnje doprinosi tome da imaju jako mali procenat azuriranih w10 masina... 1709 daj boze do nove da bude na 20% masina.


Sta im je sledeci cilj da svako godisnje doba obeleze sa po jednim updateom=!

Ne zna se ni da li planiraju tabove u exploreru... koliko sam video to su samo puste zelje korisnika...Setting sredili nisu a proslo je 3 godine... :trust:
 
Poslednja izmena:
Čak i sa tabovima Explorer je užasno loše rešenje. meni služi samo da instaliram Total Commander kao što mi IE ili Edge koristi samo da skinem i instaliram FF. Ako dodaju tabove onda bi trebalo da naprave sa bar dva prozora odjednom.
 
Ova moja 7850 sve bolja :d bez OC sve je stock poslednji drajveri 17.11.1 (rekao bih da su lepo legli)

17025 (fast).JPG

17025 , jbt jos malo pa ce kao rx460 da bude :D
 
Poslednja izmena:
Skoro isti i malo bolji rezultat kao moja Rx 460 bez OC-a.
Ryzen ptest 8a JPG.JPG
 
Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17035 for PC

Hello Windows Insiders!

Today, we are releasing Windows 10 Insider Preview Build 17035 for PC to Windows Insiders in the Fast ring and for those who opted in to Skip Ahead.

PLEASE NOTE: Due to a bug that causes PCs with AMD processors to bugcheck during upgrading to current builds, we are blocking PCs with AMD processors from receiving this build. We are investigating and working to fix so we can remove this block.

https://blogs.windows.com/windowsex...ng-windows-10-insider-preview-build-17035-pc/
 
November 16, 2017 10:02 am
Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17040 for PC
By Dona Sarkar / Software Engineer, Windows and Devices Group


Hello Windows Insiders!

Today, we are releasing Windows 10 Insider Preview Build 17040 for PC to Windows Insiders in the Fast ring and for those who opted in to Skip Ahead.

NOTE: The block for AMD PCs is no longer in effect as of this flight.
https://blogs.windows.com/windowsex...r-preview-build-17040-pc/#5F0evD90MEwRfcc8.97
 
Jedini problem kod mene, FF izgubio zvuk, na ostalim browserima ima zvuk. Nisam jedini a MS i Mozilla znaju za problem.
 
Jedini problem kod mene, FF izgubio zvuk, na ostalim browserima ima zvuk. Nisam jedini a MS i Mozilla znaju za problem.

To bi mi bio problem da samo koristim FF, ali koristim i Chrome a i Edge.

Sta je jos dobro , mpzda se vratim opet u insajder vode :d
 
Dobar je ovaj Insider,sem zvuka na FF sve ostalo je u redu.

Ko ima problem da mu se ne cuje mikrofon neka ukljuci u settings-privacy-microphone.
 
Update: New known issues added.

ADDED 12/21: While navigating through OOBE, some of the buttons in the pages may not display correctly. In case of running into this, use the keyboard and tab forward through the page’s controls, or hover over blank areas of the screen and buttons will be rendered in the process. This should unblock you and allow you to continue through the OOBE flow.
ADDED 12/21: We are investigating reports that Windows shows that it “needs activation” and trying to activate fails after upgrading to Build 17063.
ADDED 12/21: Audio may not work in certain apps like Firefox after upgrading to Build 17063.

Ova dva poslednja se isto pojavljuju kod mene.
 
Poslednja izmena:
Imam problem da pokrenem insider program.Vec sam prijavljen sa mojim mailom.Ali sam obarao sistem,sad sam pokusao ponovo_Odradim get started restartujem racunar..I opet nista,stoji mi get started itd itd..I tako u krug..Kako da ovo resim?
 
Ja rešio juče posle dužeg vremena da instaliram ovaj insajderski win na lokalni account a ne na M$-ov. Posle traženja i skidanja tih uupova jedva napravih taj iso. Pokrenuo instalaciju iz Windowsa i posle sahata sve gotovo lako i bez ikakvih grešaka sem deinstaliranog private fajerwola sve ostalo je bilo na mestu i radi.
 
Ovaj 17063.1000.171213-1610.RS_PRERELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_EN-GB, jedva uspeh skinuti uupove ima ih 'iljadu i napraviti iso. Jedini bag do sada da su mi nestala imena fajlova i foldera samo ikonice sve do restarta....
 
 
Da li jos nekom izbacuje gsod ekran na ovom buildu i da li vam izbacuje u reliability monitor (security and maintenance) izbacuje gresku da se racunar ne gasi kako treba?
 
Bogami najviše kešira bittorent ili onai drugi utorent. Ustanju su da pojedu i više od 50% rama da ni programi za optimizaciju memorije ne pomaže samo da ga ugasiš. Doduše sa novijim verzijama kao da je bolja optimizacija. Lično insajder ima malo bubica nije baš "tečan". Ali radi nema ozbiljnijih problema....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno