Šta je novo?

Windows 10 Insider Program

:D desava se

Link iznad nije za iso fajlove, to su esd fajlovi,tako da mora da se dekriptuju, izvinjavam se.

dekripter - https://t.co/ykDsOd0mnP
 
Video sam, ovo je još jedna stvar za hate temu, da li su oni normalni?!
Zasto za hate!? ako brze izbacuju azuriranja onda i nema potrebe da se piskara sta ne valja, iovako mi dobijamo vec delom specesljan build... u canary ko zna kakvih bugcina ima ...

Sent from my Nokia 5
 
Zato što prvo dovodi ljude u pitanje da li samo oni imaju taj problem ili ne. Drugo, možda tebi taj bug bude deal breaker.
 
Zadržali su novi build preko nedelju dana zbog problema pronađenih u unutrašnjoj kontroli, već su se nekoliko puta opekli na tome pa sada "better safe than sorry". Doba rovaj build meni sve lepo radi. Ja sam na Fast i Skip ahead ali ipak nema nešto naročito novije od "običnog" Fast-a.
 
Skip ahead treba sledeće nedelje da dobije RS4, sad su svi isti.
 
Malo se nećkaju oko tog Skippy-a, sad hoće pa neće pa sad opet primaju nove "članove".
Ne radi mi više Aida engineering edition, pokazuje temperature samo diskova. MSI Afterburner pokazuje samo nule. Asus PC Diagnostic ni da mrdne.
 
Malo se nećkaju oko tog Skippy-a, sad hoće pa neće pa sad opet primaju nove "članove".
Ne radi mi više Aida engineering edition, pokazuje temperature samo diskova. MSI Afterburner pokazuje samo nule. Asus PC Diagnostic ni da mrdne.

Zar ti je tu nesto cudno ?!

Meni je telemetrija rusila sistem na predhodnom build-u, deluje ludacki ali nije, nedelju dana sam se patio malo malo GSOD :mad: iskljucim telemetriju - preko win aero twikera i nemam vise gsod.
 
Nije ništa čudno, čak je i za očekivati. Mogu stvari samo da se konstatuju.
 
Poslednja izmena:
To nije ISO nego fajlovi za pravljenje iso fajla , prvo mora da se skine(ko hoce x64 Windows 10 Insider recimo EN-US):

1. en-us_x64.zip

2. main_x64.zip

3. decrypt-multi-release.7z (program za pravljenje ISO fajla)

A upustvo za pravljenje je ovde:



7zip program je takodje neophodan.


Aj priznaj da si se mucio malo , hahaha.

Znam da nije iso nego uup , napisao sam posle u drugom postu da sam pogresio.

Sent from Lumia (Espana - Prostituta) 950
 
Preveliki skok u build-u i RTM nikad nema .1000, tako da je RS4 početni najverovatnije.
 
Svakih par dana build? Miriše da se bliži RTM pa češće šalju buildove da bi insideri prijavili što više bugova za popravku i da bi finalni RTM build imao što manje bugova , ništa čudno slično je bilo i 2015 i 2016 godine.
 
Moraču ovaj da promašim zato što nema i za Skip Ahead, samo običan Fast. I onako nema ništa novo, samo neke sitne ispravke bugova na koje nisam ni naleteo. Približava se Fall Update pa je ispravljanje bagova primarno. Rs4 delići će početi da dolaze tek posle FU mada u Skip Ahead već ima skrivenih "Place holder"-a za novitete ali nisu aktivni.
 
Moraču ovaj da promašim zato što nema i za Skip Ahead, samo običan Fast. I onako nema ništa novo, samo neke sitne ispravke bugova na koje nisam ni naleteo. Približava se Fall Update pa je ispravljanje bagova primarno. Rs4 delići će početi da dolaze tek posle FU mada u Skip Ahead već ima skrivenih "Place holder"-a za novitete ali nisu aktivni.

Meni taj skip ahead ne unaci nista, iovako cekam stable rs3 pa cu tek posle 2 meseca opet na insider :) nekako mi to sad praksa...

Nego prebacio sam na slow, ne volim kada azuriraju svaki par dana , malo je previse :d
 
Announcing Windows 10 Insider Preview Build 16278 for PC

Hello Windows Insiders!

Today we are releasing Windows 10 Insider Preview Build 16278 for PC to Windows Insiders in the Fast ring only (not Skip Ahead). As we mentioned in last week, we are now at the point of the development cycle for the Windows 10 Fall Creators Update where our focus is now on stabilization for release to the world. This means that we intend to release new builds to Insiders more quickly and that these builds will include mostly bug fixes. You’ll notice that this build continues to include a bunch of good bug fixes Insiders will enjoy.

https://blogs.windows.com/windowsex...ng-windows-10-insider-preview-build-16278-pc/
 
Samo za Skip Ahead eksluzivne članove:

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 16353 for PC (Skip Ahead)

Hello Windows Insiders!

Today we are releasing Windows 10 Insider Preview Build 16353 for PC to Windows Insiders in the Fast ring who have opted in to Skip Ahead only. As we mentioned in last week, Insiders who joined Skip Ahead will continue to receive builds from the RS_PRERELEASE branch which has transitioned to RS4 which is the release that will come after the Windows 10 Fall Creators Update (RS3). Insiders will notice that the build numbers have jumped ahead to 1635x. Previously, we jumped ahead with build numbers at the beginning of development for RS3. Because we are just beginning development for RS4, Insiders shouldn’t expect to see a lot of big changes or new features just yet. Our focus remains getting the Windows 10 Fall Creators Update ready for release!

https://blogs.windows.com/windowsex...10-insider-preview-build-16353-pc-skip-ahead/
 
Neka im, i ovaj rs3 je dovoljno " Ahead " :D

Kad ce slow buildove da guraju, nemaju jos puno vremena...
 
Slow build za stariji broj obično u vreme ili nešto posle poslednjeg Fast builda. Najbolja varijanta je držiš na Slow pa vidiš šta ima novo, popravljeno ili pokvareno u Fast-u, Ako ti odgovar, prebaciš na fast pa posle vratiš na slow. Itd. itd. Sve zavisi od toga koliko si zainteresovan.
 
ma ok mi je sad neka ostane na slow, iovako u zadnja par builda radim upgrade preko iso file-a... o dalje ne mogu da verujem da se settings i cp zajedno koriste, posle 3 godine kao u mestu da su...
 
Pa jeste, pomešano ko' papazjanija ali ja sam stara škola pa još uvek najviše upotrebljavam CP.
 
Pogledaj u Device manager ali sada je verovatno već kasno.
 
Nazad
Vrh Dno