Šta je novo?

Windows 10 Insider Program

Molim da neko okaci link sa ovim prolecnim updejtom
 
Poslednja izmena:
To je to ja koristio staru verziju MediaCreationToolx64. I posle instalacije nece ni nvidia drajver da se instalira (neprepoznaje staru verziju win 10).
Mislio sam da automatski skida poslednju verziju ali :smash:
 
Ne, uvek treba novi products.cab u kom se nalaze linkovi ka ESD-u, kao što je pisano u temi.
 
Nekoristim 10 inace nego neki usb wi-fi da proverim i imao sam update od 15 sati ali radi na kraju
 
Samo sam napomenuo, zašto mora uvek novi MCT. Jeste glupost, ali šta ćeš.

Što se drugog dela rečenice tiče, danas se sve namerno pravi da bude komplikovano, kako bi se nešto "radilo" oko njih, makar to bilo mlaćenje prazne slame.
 
Pa ne mora ako znaš druge načine.
 
Naravno da ne.

ISO, ESD, UUP, SVF (SVFX)...
 
Ovako nešto samo instaliraš i gotovo
 
Zašto i šta je gotovo ?
 
Gotovo znači aktivira se automatski. Ispeglali su dosta bagova sada sve otvara bez pucanja.
 
Ah to, pa nije gotovo (mslim na W10). sada je već 17672. Lepo radi.
 
Samo ovo ganjam
 
Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17723 and Build 18204
https://blogs.windows.com/windowsex...ld-17723-and-build-18204/#fS5S7ZyA1aroRbrX.97

Predložio bih onima koji imaju "normalan" W10 da pogledaju šta se sprema za jesen. Meni izgleda da je MS odlučio da izvede promene koje bi izbile iz ruke neke važne argumente protiv 10ke.

We fixed an issue resulting in some laptops experiencing a CRITICAL PROCESS DIED bug check when the PC was put to sleep by closing lid and the connected power disconnected.

Improving your update experience

Have you ever had to stop what you were doing, or wait for your computer to boot up because the device updated at the wrong time? We heard you, and to alleviate this pain, if you have an update pending we’ve updated our reboot logic to use a new system that is more adaptive and proactive. We trained a predictive model that can accurately predict when the right time to restart the device is. Meaning, that we will not only check if you are currently using your device before we restart, but we will also try to predict if you had just left the device to grab a cup of coffee and return shortly after.

We fixed an issue resulting in the network state in the taskbar potentially becoming stale in recent builds (showing there was no connection when there was, and vice versa).

We’re progressing in our work on adding dark theme in File Explorer and the Common File Dialog – you’ll notice improvements in this build, although we still have a few things left to do. You may see some unexpectedly light colors in these surfaces when in dark mode and/or dark on dark text.

When you use the Ease of Access Make Text bigger setting, you might see text clipping issues, or find that text is not increasing in size everywhere.
 
Da, da, oprostiće ti Đura, što te je tukao.

We trained a predictive model that can accurately predict when the right time to restart the device is. Meaning, that we will not only check if you are currently using your device before we restart, but we will also try to predict if you had just left the device to grab a cup of coffee and return shortly after.

Može to lepo jednostavnije, bez predigre, direkt na pos´o:

Hey Curana, ljubavi moja, idem na ručak, napravi mi rusvaj, kao i obično.
 
Poslednja izmena:
I onda meni kažeš da lupam !!!
 
Dakle napravljen je Milan Tarot AI 1.0 da gleda u pasulj kad sam za kompom a kad ne, gg Win 10. A povodom izbijanja argumenata:

win update.jpg
 
verujem da win 10 botovi i ne znaju sta im je to toliko dobro u novom wintendu...
 
Ili prosto da korisnik iskljuci bilo kakve updejte dok sam ne resi da apdejtuje masinu kada njemu odgovara.Odradis svoje poslove i ostavis jedno 6 sati da se skinu apdejti instaliraju updejtuju sistem ischeckiraju i sta sve ne.Najbolje pred spavanje pa neka guli celu noc.Meni samo nije jasno kada ce da napuste onaj glupi Metro dizajn sa kockicama kad se ne uklapa u desktop sredinu.Po meni je Vista najbolje izgledala sve je bilo moderno ispolirano sexy itd jeste da je radila kao krmaca ali je "izgledala".Treba pretumbati onaj izgled i rebrandirati to kao Windows 11.Novi brzi bolji lepsi a za ono da je 10 zadnji smo se salili.
 
A da se lepo vratimo na DOS ?
 
Sem da fale neke funkcije džaba su krečili a i ja instaliro ovaj insajder pored Servera. Tako mi treba kada slušam CountMajka
 
Ako ti to nije žena ili devojka, džabe si i ti krečio :smash:
 
Nazad
Vrh Dno