Šta je novo?

Bluetooth zvucnik savet.

LaxGTR

Slavan
Učlanjen(a)
16.01.2009
Poruke
530
Poena
320
Pozdrav drugari, da li je neko uzimao skoro neki bluetooth zvucnik i generalno kakvi su utisci?
Zeleo bih da kupim neki koji ce opravdati ulozen kes. Da li vredi dati vise para na veci, ili je manji dovoljan? Ne treba mi nista preterano. :)

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Sve zavisi koja je namena, kuća, otvoreni prostor, koliko para (toliko muzike :p)...

Na primer, svaki drugi dan vidim na Olimpu (podijum iznad bazena) da imaju časovi plesa (latino) i tu stave na pod blutut zvučnik (mislim da je JBL) i fino to svira ali ništa da možeš da kažeš da je hifi...
 
Sve zavisi koja je namena, kuća, otvoreni prostor, koliko para (toliko muzike :p)...

Na primer, svaki drugi dan vidim na Olimpu (podijum iznad bazena) da imaju časovi plesa (latino) i tu stave na pod blutut zvučnik (mislim da je JBL) i fino to svira ali ništa da možeš da kažeš da je hifi...
Leto, terasa i plaza eto tako nesto. Nismo puno 8 top, tako da ne treba nesto preterano veliko.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: bit
Ja više zvučnike ne kupujem po radnjama gde prodaju računare tako da mogu samo da ti preporučim audio kuće ali ne znam koje sve imaju po Novom Sadu...
 
Pozdrav drugari, da li je neko uzimao skoro neki bluetooth zvucnik i generalno kakvi su utisci?
Zeleo bih da kupim neki koji ce opravdati ulozen kes. Da li vredi dati vise para na veci, ili je manji dovoljan? Ne treba mi nista preterano. :)

Sent from my A0001 using Tapatalk
Jbl Flip 3, dalje ne bih tražio. Imao sam i 4 i par drugih, ali za te pare nema konkurenciju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ја имам JBL Charge 3 и више сам него задовољан. Топло препоручујем.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Па да, реално ништа не знамо, тј. ништа нам није рекао. Мора то бајо мој мало конкретније, да би добио користан савјет.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Па да, реално ништа не знамо, тј. ништа нам није рекао. Мора то бајо мој мало конкретније, да би добио користан савјет.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ajde vratite se na prvi post. Pitao sam da li vredi uloziti u veci bluetooth zvucnik jer mi nije primarna stvar na spisku kupovine, treba mi da zavrsi posao letos da cujemo muziku kako valja. :)

Flip 3 mi deluje okej za sad. Mozda jos nesto tog kalibra? :)
 
Ovde bar bukvalno važi pravilo, koliko para toliko muzike. Možeš ti i jbl extreme da uzmeš ako imaš potrebe, šta znam šta je za tebe malo veće ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Bilo šta od Bosse-a ti je odlično :)
 
Ja sam uzeo JBL Xtreme, odličan.

Sent from my P10 using Tapatalk
 
Kome ne smeta da tegli 2kg,jeste

Inače se zanosim idejom da prodam flip i pazarim clip 2 upravo zbog dimenzija i težine!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno