Šta je novo?

MS Cyclops III

Jel si siguran da si lepo povezao na plocu HD Audio kabl od kucista?
 
Jesam sigurno, do sada je sve radilo perfektno, odjednom palim pc, stavljam sluske, nista se ne cuje, pali gasi pc ali opet isto.
 
Jesi li instalirao drajvere za zvuk za plocu? Ako jesi, kad bocnes slusalice dok je ukljucen komp, da li dobijes prozor da odaberes koji si uredjaj povezao?
 
Na prednji panel mi sluske ne rade, na zadnji rade kako treba. Imate li kakve ideje sta da radim?
Jedino sto sam cackao jeste stavljao sam produzni preko obicnog za sluske, ali sumljam da je do toga.
https://www.aliexpress.com/item/SAM...32826308812.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.pbNVEi
Možda je otišao panel, kabl ili čip na matičnoj.
Ako postoji mogućnost, probaj panel i kabl da priključiš na drugi kompjuter i testiraj.
Druga opcija je da drugi ispravni kabl povežeš na tu matičnu i proveriš da li radi.

Za svaki slučaj podigni neki Linux sa fleš pa proveri da li tada radi. Možda je neki bag/malware i slično.

P.S. Računam da nisi mutirao zvuk u Windowsu ili programu koji koristiš (i probao u drugom programu).
 
Cip na maticnoj nije, ne bi radilo ni na konektorima pozadi da je do cipa.
 
Cip na maticnoj nije, ne bi radilo ni na konektorima pozadi da je do cipa.
Možda sam se loše izrazio, ali mislim da logika stoji.
Meni ne rade prednji USB ulazi na kućištu, ali pozadi rade (relativno skoro i ti zadnji otišli, rade sa dva ukoje su bili gurnuti tastatura i miš).

Isto računam da je i za audio.
 
Zaboravio sam da se javim, izvinite, stavio sam ih iza i nisam nista cackao, neka ga tako kad budem imao vremena procackacu ga.
Uzeo sam 2 fana, da li imate ideje gde da ih stavim?
Fanovi su BE QUIET PURE WINGS 2..
 
Nazad
Vrh Dno