Šta je novo?

Problem artefakti

DejsonSR

Poštovan
Učlanjen(a)
14.03.2015
Poruke
25
Poena
54
Desio mi se danas problem sa grafickom,u sred koriscenja je pocela da baca artefakte.Nisam radio nista zahtevno,samo surfovao po netu.Probao sam da restartujem komp,upalio se uspesno ali je opet bacala artefakte i komp je strasno zakucavao,nije moglo nista da se uradi.Resetovao sam ponovo,usao u safe mode,radilo je sve normalno,bez artefakta.Obrisao sam drivere od graficke i ovaj put upalio racunar normalo,bez drivera od graficke i sve je radilo ok.Instaliram driver od graficke i resetujem komp,desava mi se BSOD i nece uopste da se upali.Konfa iz profila,windows 7 64.Ima li ikakvog resenja za ovo,da nekako sredim,barem na kratko da izgura jos do avgusta jer tad treba da je menjam..
Jos nesto,sa integrisanom radi sve normalno
 
Graficka ti otisla u vecna lovista, nema neke konkretne pomoci, koristi integrisanu do avgusta.
 
Tako sam i mislio.Hvala na brzoj pomoci,sad bar znam sta je i kako je.
 
Probaj rernu metod ako nemaš šta da izgubiš. Neretko produži grafici život za koji dan ili mesec, dok skupiš pare za novu.
 
Ili par godina. Ja sam imao baš pozitivna iskustva sa zagrrvanjem u rerni. Ne zabiravi da skines svu plastiku sa grafike, uključujući i dzampere. Naravno obratio paznju i da ne preteraš sa vremenom pečenja da ti ne bi pootpadali kondezatori.
 
u rernu, ja sam 4850 pekao 5 puta, prva 4 puta sam joj produzio za 3 god a zadnji 5 put sam malo i preterao, 12 min i zavrsila je.
 
Nasao sam dosta tutorijala na netu,sutra probavam rerna metodu.Zanima me samo,ako nesto pogresim i unistim graficku,ne moze nista drugo da mi strada kada je ubacim u komp da je probam,tipa maticna ili napajanje?
 
Nazad
Vrh Dno