Šta je novo?

Iskustva sa LG 55UH625V ?

tibby

Čuven
Učlanjen(a)
28.04.2003
Poruke
362
Poena
619
Dear all, u potrazi sam za 55 inchnim televizorom, ali nije mi zelja da dam neke basnoslovne cifre za njega, voleo bih da imam komfor solidne slike, standardnih a'la android smart funkcija, ali nisam siguran da znam na sta tacno treba da obracam paznju u ovoj potrazi. Cini mi se da je za prosecnog korisnika gotovo manje bitno. Laickim okom zakljucujem da LG ima dosta "jaku" sliku i boje, generalno mozda vise nego Samsung koji mi je u radnjama tehnike delovao malo "ispranije". Zagledao sam se u LG model 55uh625v, s obzirom da je kod nas u DE na popustu preko 50%, sa 1200€ spusten na 589€ i cini mi se da je to za jedan 55 incha UHD LED Smart TV sasvim dobar izbor.
Imate li neka iskustva u vezi ovog modela? I generalno vas molim da me usmerite na sta da obracam paznju pri kupovini? Namera mi je da gledam filmove, IPTV, Netflix, Amazon Prime, Kodi i Android box koji imam. Hvala za svaki savet i iskustvo! :banana: :guitar:
 
Ja taj model nikad nisam video i mislim da ga nema u Srbiji, jedino ako je neko kupovao preko da ti kaze.
 
Na kraju je uletela cini mi se jos malo bolja ponuda, model Samsung UE55KU6079 koji je prvobitno kostao 1250€, spusten na 750, a potom na 680 i ja jos imao neke prepaid Amazon kartice, tako da me izasao 540€, mislim da je bolje od onog LG-a, posebno jer me malo smarao dizajn onog stalka kod tog modela.
 
Nazad
Vrh Dno