Šta je novo?

kako da ugasim desktop notifikaciju u browseru

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
Kako da ugasim desktop notifikaciju u browserima. Gledao sam razna uputsva ali to se nista ne slaze za Operu i Chromium, za Firefox se otprilike slaze. Ne zelim da mi iskacu reklame sa Facebooka na desktopu i obavestenja messenger poruke.
 
Ovo chrome://settings/content/notifications?search=notification ?
 
Prepostavljam da je to ova opcija Chromium browser linux jer je kod mene sve lokalizovano a to je zavuceno da sam jedva pronasao
Screenshot_20170711_093059.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Za Firefox predpostavljam da sam ubo iako mi to u njemu izgleda kaobezvezna opcija ali Operu koju arci moja zena i gde arci facebook ne mogu da provalim, sve je lokalizovano kod mene na srpski a sad da ga vracam necu, ako ne resim brisem sve opere jer sam nocas piljio ko manijak u svaku opciju i nigde nisam nasao rec facebook kako oni kazu u uputsvu.
 
Na Operi kada ukucam to što je Neky dao dobijem to što treba, na Manage Exceptions sam već imao dva Blocka, tu ako si imao Allow za facebook možeš da ga skineš i onda bi rešio problem.
 

Prilozi

  • Screenshot at 2017-07-11 13:54:22.png
    Screenshot at 2017-07-11 13:54:22.png
    18.7 KB · Pregleda: 26
  • Screenshot at 2017-07-11 13:54:45.png
    Screenshot at 2017-07-11 13:54:45.png
    15 KB · Pregleda: 26
Na Operi kada ukucam to što je Neky dao dobijem to što treba, na Manage Exceptions sam već imao dva Blocka, tu ako si imao Allow za facebook možeš da ga skineš i onda bi rešio problem.
Hvala, tu sam bauljo ali nemam nista sem example.com, stavicu zabranu kao kod tebe
 
Nazad
Vrh Dno