Šta je novo?

ne mogu da instaliram temu na ps4?

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
pre 3 dana uzeh novi slim ps4, sam je apdejtovao software na najnoviji, kreiran nalog, itd itd.....
odem na store, i recimo na batmanu, ima free theme, kliknem, skine je, pise installed. odem u notifications, tamo pise waiting to install, kad to kliknem start, kaze da ne moze da locira temu i da idem na store.... odem na store, za istu pise installed. odem u setts/themes, nema je nigde..... probao jos na par free themes, isto mi se desava.......
skinuo sam dve igre free trial najnormalnije i rade, tako da do downloada nije....
prilicno sam nov u vezi ps4 stvari, pa ako moze mala pomoc kako da postavim te teme, tojest gde gresim? na YT sam gledao kako skidaju, i cini mi se da sve radim ok....
hvala za odgovor.
 
Probaj u setting/themes.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
ma probao sam sve, negde sam izguglao da i u setts trebam da "restore licences" i to sam uradio, i jednostavno, nece ni jednu temu da instalira, iako pise da jeste..... nema je nigde
 
nabo sam neke 2 koje je hteo da instalira, watch dogs 2 i 20th aniversary, ali npr batman bf1 i uncharted 4 teme nece pa bog. dobio sam savet da probam preko browsera da ih svucem direktno sa storea, i sad najludje, udjem preko sonijevog browsera, logujem se na US store gde mi i jeste nalog, na trenutak gore desno mi izbaci my username, i onda dobijem "login failed" poruku...... probam na isti store sa macbooka da idem, i ulogujem se najnormalnije, povucem ga sa storea, on se krene skidati, medjutim opet nije installed, vec waiting to install, posle cega kad kliknem na start, kaze cannot locate file......
 
Nazad
Vrh Dno