Šta je novo?

Lexmark X5650-Problem

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,263
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam problema sa navedenim All-In One štampačem. Dugo ga nisam koristio, danas probam da ištampam kupone za Idea Online, nema šanse da hoće da uvuče papir, izbacuje poruku "Out of paper", a papir ubačen. Gledao sam unutra, bila neka sličica upala, izvadio je, međutim problem i dalje postoji, kada ubacim neki tvrđi papir, krene da štampa i izbaci "Paper Jam".
Jel može neka pomoć? Da li je moguće da se neki papir zaglavio (iako ga nisam koristio možda 10 puta pre 3 godine), ako jeste kako ga izvaditi?
 
Sada sam probao sa nekom diplomom iz osnovne, iskucao datum, ubacio je u štampač, bez problema povuklo diplomu i odštampalo. Ali sa običnim papirom nema šanse... Stalno piše "Out of Paper".
 
Da li se čuje neki zvuk, kao da pokušava da uvuče papir, ili samo prijavi grešku, kao da papira stvarno nema?
 
Da li se čuje neki zvuk, kao da pokušava da uvuče papir, ili samo prijavi grešku, kao da papira stvarno nema?

Samo prijavi grešku da papira nema, izvadim taj papir i čim ubacim papir od diplome (tvrđi papir) izbaci poruku "Paper Type Changed", odmah može da se štampa.

EDIT: Ubacivao sam i više papira i samo jedan, nema šanse, stalno ista poruka, ma koliko god papira ubacio.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko nagoveštaj do čega može biti problem? Ili je spreman za otpis (pogotovo što sa njim uopšte od starta nisam bio zadovoljan, smatram ga mojom najgorom kupovinom hardvera, ogromna cena održavanja, mala ekonomičnost...) . Pa ako neko uopšte može da kaže do čega je bar problem, otprilike.
 
Nazad
Vrh Dno