Šta je novo?

Cryp trade

rajvosa033

Poštovan
Učlanjen(a)
20.01.2014
Poruke
119
Poena
69
Treba mi hitno savjet,rodak hoce da ulozi 10 000 dolara,a ja ga savjetujem da to ne radi.Jer sam ubjeden da je prevara,a on zapeo.
Cryp trade.
Skrenuo sam mu paznju na ovaj forum,da je su ljudu upuceni u kriptovalute,pa ce citati komentare.
 
Poslednja izmena:
Nikad ne savetuj nikog gde i da li da uloži svoje pare - uvek ćeš ispasti kriv.
 
Ja ga savjetujem da ne ulaze,jer mislim da je prevara ovaj cryp trade,znaci treba mi info ako neko zna o cryp trade da ne baci pare bez veze.
 
Zanimljivo kako ljudi sa takvim mentalnim sklopom uopste zavrse sa 10k dolara prvenstveno. Kazi mu nek stavi sve na crveno, bar su mu vece sanse.
 
To neka prica kao coinspace mada su mene iskulirali u temi kad sam pitao znaju li nesto o tome

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ovako nekom ne mozes mnogo pomoci, samo nemoj da mu dajes nikakav savet i pusti ga da radi sa svojim parama sta hoce.

Sta god da se desi uvek si ti kriv ako mu neku ideju das. Ako taj ico ode u nebo, opet si ti kriv jer si mu rekao da ne ulaze. Cuti i vozi dalje.
 
Ovako nekom ne mozes mnogo pomoci, samo nemoj da mu dajes nikakav savet i pusti ga da radi sa svojim parama sta hoce.

Sta god da se desi uvek si ti kriv ako mu neku ideju das. Ako taj ico ode u nebo, opet si ti kriv jer si mu rekao da ne ulaze. Cuti i vozi dalje.

Koliko vidim nikakav ICO, vec ponzi.
 
Nerelno totalno. Najbolje je da kupi recimo syscoin preko coinbase i da ceka.
 
Nazad
Vrh Dno