Šta je novo?

Steam, Origin, Uplay, GOG - opšta pitanja / gifts, tokens...

Jok, podeseno je da mi ne filtrira takve stvari, sve cekirano..

Ne mozes to da iskljucis, pise ti ispod kako i zasto: "Your local agency requires... this data cannot be stored on our servers."

Jedino sto ima su skripte i programi ako gledas kroz browser, pa ti oni automatski kliknu da ti ne moras.
 
Sta bi sa GoG sync-/connect-om za Stellaris? Jos uvek nisu "popravili"? :)
 
Poslednja izmena:
Ne mozes to da iskljucis, pise ti ispod kako i zasto: "Your local agency requires... this data cannot be stored on our servers."

Jedino sto ima su skripte i programi ako gledas kroz browser, pa ti oni automatski kliknu da ti ne moras.

Da, ali sačuva taj podatak u browser storageu.
 
Da, ali sačuva taj podatak u browser storageu.

Nisam siguran sta hoces da kazes. Browser moze da sacuva (bilo preko skripti ili ne, ne znam da li su potrebne) ali Steam u svakom slucaju ne. A on rece da ga zanima preko klijenta, tako da...
 
Origin Account

Napravio sam nalog na Origin-u i imam 7 dana free trial. U pitanju je Basic Origin account. OK, instalirao sam Battlefield 1 i Battlefield 3. Samo kod prve instalacije sam morao da unesem podatke i broj kartice, i obavestili su me da ce posle isteka free perioda naplatiti 3,99 evra koliko iznosi mesecna pretplata. Da li ce mi naplatiti samo tu pretplatu ili ce mi za svaku igru koju instaliram naplatiti posebno? Da li cu, uz placanje mesecne pretplate, moci da instaliram igre sa oznakom ''included with basic'' bez dodatnih troskova? Pitanje se odnosi i na igranje multiplayer-a. Nisam dobro razumeo sta pise o tome i cenio bih pomoc.
 
Naplacuju ti samo tih 3.99 jura, nezavisno od broja igara koje igras. Da moci ces, bez dodatnih troskova.
 
Imam slican problem sa steamom kao kolega gore. Nece da zapamti pass. Jucer bio neki update i od tad svaki put trazi da unesem pass a nakon toga steam guard kod i ako stoji da mi zapamti šifru.

Dešava li se još nekome?
 
Imam slican problem sa steamom kao kolega gore. Nece da zapamti pass. Jucer bio neki update i od tad svaki put trazi da unesem pass a nakon toga steam guard kod i ako stoji da mi zapamti šifru.

Dešava li se još nekome?
i kod mene, bas nervira

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Jedno pitanje. Da li je neko imao slican problem sa Uplay klijentom. Javlja mi ovu gresku i automatski me izloguje. Na zvanicnom sajtu ubisofta stoji sl. tako da ne znam sta mi je ciniti

Capture.jpg

Capture1.PNG

edit: sto se tice sigurnosti imam i autheticator tako da imam i tu zastitu. Preko browsera mogu da se ulogujem na svoj ubisoft nalog

edit 2: Dobro je do njih je bilo, imali su odrzavanje servera sad proradilo
 
Poslednja izmena:
Lista igara koje u startu stižu na Ubisoftov pretplatnički servis Uplay Plus.
 
Pogresio nalog, ali aktivirao ovaj free plus do 30-og, sada ne mogu da obrisem paypal/billing info, medjutim probao na drugom nalogu gde sam i hteo, stavio isti paypal/billing info dobio sam i tu free do 30-og.

E sada, na prvom nalogu sam uradio cancel sub, stigao mi je i email da sam uspesno cancel i da mogu renewal (necu sigurno tu). Da li je to to ili trebam da se cimam da ce mozda opet od 1. oktobra da mi skinu 15e ?

I sto se tice placanja, na tom prvom nalogu mi bio msg da su prepoznali nesto da sam iz RS i da ce promeniti billing info, i onda nije vise bilo opcije za paypal. Pa shodno tome zanima me da li je neko ovde placao paypal-om ili mora iskljucivo karticom ? Od 1. oktobra bih da platim 15e da nastavim da koristim plus na ovom drugom nalogu.
 
Poslednja izmena:
Hmm ja skroz zaboravio da odradim cancel i vidim danas da mi je produzena pretplata za oktobar lol
Ali sam vezao telenor karticu gde sam imao 3eur na racunu, otvorim telenor app i jos uvek imam 3e ? Koliko se secam ta master card iz telenora ne bi trebala da ide u minus posto mi nisu prolazile uplate kad mi je falilo 1eur do cene neke igre.

Sad da li ce mi ubi ukinuti pretplatu uskoro ili ce mi ostati "free" oktobar nemam pojma, ocigledno da je novi servis pa nisu bas razradili sve :D
 
Ko ubaci login verification dobija free basic. Ako neko ima pretplatu u toku dobija Premiere od 1. Novembra jedan mesec. Meni istice 17-og, kontaktirao sam ih, ili da sacekam 1. da mi daju 30 dana ili da uplatim do 17-og Novembra pa ce automatski da se produzi do 17-og Decembra.
 
da li neko jos ima problema sa steam igrama, tipa da mu prijavljuje not enough storage space, ili not enough video memory? konkretno, kod quake champs i cod ww2 sam opasno morao da smanjim podesavanja u grafici da mi to ne bi izbacivalo, ali opet, i tada se ponekad desi, na rising storm 2 vietnam mnogo redje, ali i tamo....
e sad, juce sam ukljucio page file ponovo, ali sam ga strpao na E particiju da mi ne drlja po SSD na C particiji, i podigao sam sva podesavanja u quake champs i cod ww2 na max setts, i od juce nijednom nije izbacio na desktop sa tom greskom.....
 
Meni su tako produzili iako nisam imao love na kartici, ali su posle 10tak dana skontali :)
 
Mislim da je to najmjerno tako. Da imas pare dana ako si zaboravio/nisi stigao. Tako je na nekim web hosting saervisima.
 
^ Sam si sebi dao odgovor.

ubacio jos 16gb ram-a, sad imam 32gb, i sad ide glatko i bez page file...... nego, gledam sad iscitavanja u afterburneru, dok sam imao 16gb ram, u cod ww2 je napunio ocas posla 16gb i prelazio na page file..... sad kad sam montirao 32gb ram, sad na istim podesavanjima ne puni vise od 13gb ram..... u cemu je fora?
 
Updatovao se Steam klijent, treba se navići na novi izgled sada
 
Ne znam samo zasto mi nudi install za igre koje su ugasene: Atlas Reactor, Blacklight R, HAwken, Dead island: epidemic, Evolv, Ghost recon phantoms itd.

image.png


A dobro je sto konacno ostaje u library f2p igre koje sam igrao.
 
Poslednja izmena:
Mene interesuje da li postoji zvanični tj. legalni retail za Steam Wallet kodove koji podržava Paypal, pošto Steam ne podržava ništa osim kartica,a ne bih da plaćam "harač" što se tiče povlačenja radi 20e. Sry ako je već pisalo u temi, no dugačka je tema :D Ako ne sme ovde da se napiše ime firme , neka mi neko pošalje u poruke.Mada mislim da ovo sve interesuje.
 
Poslednja izmena:
Na sta lici ovaj novi stim kuku majko :vomit:
 
Da imaju mozga stavili bi da bude opciono.
 
Da li je neko imao iskustva sa refundiranjem od Ubisofta? 20 dana je vec proslo od zatvaranje case-a, ja i dalje ne vidim uplatu na paypal-u
 
Nazad
Vrh Dno