Šta je novo?

Steam, Origin, Uplay, GOG - opšta pitanja / gifts, tokens...

Možda je problem do banke. Imao sam sličnu situaciju na Pay pal-u, doduše nije hteo da mi doda karticu.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Jel imas sredstava na kartici, ranije je mogla da se doda kartica iako nisi imao sredstava za placanje a sada moras da imas oko 5 evra ili 5 dolara da vide jel transakcije funkcionisu ili da provere karticu jel sve funkcionise ok.
 
Jel imas sredstava na kartici, ranije je mogla da se doda kartica iako nisi imao sredstava za placanje a sada moras da imas oko 5 evra ili 5 dolara da vide jel transakcije funkcionisu ili da provere karticu jel sve funkcionise ok.
E jeste, sad si me podsetio, baš je tako bilo. Kad sam dodao sredstva kartica je prošla...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
I meni od jutros ne radi, bice da je problem do banke.
 
You have created 150 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. This does not affect buying. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit our FAQ.

Jel moram da ispunjavam ovo za američki porez ili ne,tj,ako ne ispunim oćul moć prodavat i iznad 200+ prodatog izema
 
Bilo je price da ce ubaciti acces premier, ali nije bilo price da ce ugasiti obican origin access. Ili sam ja to prevideo. Sad ulazim da to pazarim, kad pogledam, nema :S WTF!? Kad je najavljeno i zasto su go**da izbacila to :S
 
Nisu izbacili acess.
 
A da napises malo detaljnije? Jer ja idalje vidim da ne postoji access 25e godisnje, koji sam do pre 2, 3 meseca koristio, i sad kad hocu opet, ono sipak..

g43fw34r2.jpg
 
Poslednja izmena:
I kod mene je tu regularno...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da ne postavljam posebnu temu u igrama, a vezano je za Steam... Odlucih da skinem Deus Ex Mankind Divied, ali zbog uzasno sporog neta skinuo sam kod ortaka i prekopirao kod mene u steam folder gde mi inace stoje igre. Tomb Raider sam uspeo da pokrenem tako sto sam krenuo download, zaustavio, isklljucio steam, prekopirao u Steam igre/steamapps/common/, obrisao samo exe. fajl, pokrenuo steam i skidao je samo par minuta nakon cega je igra starovala normalno. E sad isti princip sam uradio sa Deus Ex, ali nece. Trazio po netu al slaba vajda, da li neko zna dal postoji neka druga fora?
 
Skine drugar, uradi backup. Taj backup folder prebacis kod sebe i uradiš restore.
 
Da li je verzija Battlefield 1 na Origin Access-u jos uvek bez DLC ili su ubacili i DLC sad kada je na pomolu BF V ?
 
BF1 Premium Pass ce biti free izmedju 11 i 18. Pa preuzmi ako nemas.
 
Bas procitah u BF1 topicu, odlicno. Nista uplacujem onda godinu dana access-a, bice sta da se igra. Valjda ce mi proci kartica, prosli put pre jedno pola godine nije glupi EA hteo da mi primi Banca Intesa Visa electron iako je bilo vise nego dovoljno kesha na njoj :/ Sada sam na Telenoru Mastercard, valjda ce im se to vise svideti :D
 
Ostat ce full igre samo ce Premier imati novije naslove. Dok obicna:

Early access to upcoming games
(FIFA 19, Battlefield V and more)

A stari naslovi ostaju full:

https://image.ibb.co/kOstjp/488_pista_show_001.jpg


I prije je tako bilo. Full igre su bili stariji naslovi pa su ih postepen ododavali.
 
BF1 Premium Pass ce biti free izmedju 11 i 18. Pa preuzmi ako nemas.

Hvala!!!

Jel bilo nekada za BF 3. Hteo bi da imam u kolekciji, posto sam ga kratko igrao i presao na 4. pa nikada nisam ni imao priliku da odigram premium mape za 3. Verovatno se vise ni ne igraju.
 
Jesu davali za 1$ i samu BF3 igru za free. Davali su DLC-ve za BF4 i Season Pass za Battlefront i mislim prvi Titanfall. Ali nisu nikad' davali DLC-ove za BF3.

Da, DLC-ovi se slabo igraju ali njoj je i 7 godina. Ipak, izlazi četvrti BF od BF3-ojke.
 
Da li Srbija spada pod Steam EU kljuceve? Hocu da uzmem FM19 preko nekog UK sajta sa beta pristupom ali nisam siguran da li cu moci da aktiviram kljuc kod nas?

Hvala unapred!
 
menjam komp za par dana, prelazim sa intela na amd platformu, tako da cu morati i novi win da stavim.... nego sad kod ove dve gejming platforme, na steamu imam quake champs i mortal kombat xl, a na originu bf1,4 i5, need for speed, fifa 18. sw bf2..... nijedna igra mi nije na C instalirana, nego na drugom hardu...... e sad, kad budem stavio novi sistem, hocu morati sve ovo ponovo da skidam, ili? i hoce mi prilikom logovanja na steam/origin ostati statusi koje imam u online igranju?
 
Nećeš morati. Što se tiče Steam-a, potrebno je da dodaš tzv. Library folder, tj. uputiš na već postojeći. (Steam > Settings > Downloads > Steam Library Folders.) Verujem da postoji slična opcija i u Origin-u. Dalje, ako si mislio na Cloud sync, onda da... (Igre koje to podržavaju.)
 
nisam mislio na cloud sync, jer predpostavljam da to koristi win10, a to smece za sada uspesno izbegavam, ali s obzirom da uzimam sve novo, verovatno cu ipak smece morati da instaliram, i verovatno cu ubrzo polupati komp :D
 
Ovaj novi Epic Launcher nema opciju da se promeni podrazumevani Download folder? Ili je meni promaklo?

Postoji jedino Vault Cache Location opcija koja može da se promeni, da li je to možda?
 
Poslednja izmena:
Ovaj novi Epic Launcher nema opciju da se promeni podrazumevani Download folder? Ili je meni promaklo?

Postoji jedino Vault Cache Location opcija koja može da se promeni, da li je to možda?

Kada pokrenes instalaciju igre daje ti mogućnost da izabereš gde želiš dinstalira igricu... Ono, pokreneš, probaš, vidiš :D
 
Nije baš odgovor na moje pitanje, ali hvala ti :)

Neću svaki put da razmišljam o instalaciji, već jednom da podesim i završim sa tim.

Slažem se da nije neki problem, ali ako ostala četiri launchera imaju tu mogućnost, i Epic bi morao.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Imao je i on. Ali je onda naišao update i nestala je ta mogućnost :D Meni idalje stoji destinacija od pre update-a koju sam podesio, što je za sad kul, dok ne oborim sistem e onda prc :D Inače, ne razmišljaš o instalaciji, čim klikneš dinstaliraš igru on ti otvori zasebno prozorče i dok ne podesiš destinaciju za instalaciju, ne dozvoljava početak iste :) Nije tolko loše ali moglo je i bez toga :)
 
Nazad
Vrh Dno