Šta je novo?

Steam, Origin, Uplay, GOG - opšta pitanja / gifts, tokens...

Počeo Steam Game festival: Summer edition

Featured
Explore demos, broadcasts, and live events from top picks and highly anticipated upcoming releases.

Preporučujem da probate demo ovih igara:
EVERSPACE™ 2
The Riftbreaker
Iron Harvest
Stronghold: Warlords
Mr. Prepper
The Survivalists
Mars Horizon
Griefhelm
Builders of Egypt
 
Moze li kod nas da se napravi us nalog na Steam-u? I da se koristi Steam gift cards? Ima li smisla to raditi? Kakve su cene kod nas u poredjenju sa ostalima (na primer 60$ u us, da li je kod nas 7k din)? Hvala.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zna li neko u vezi fife 21 posto ce biti na steamu, sta se desava sa originom? Bice paralelno na 2 platforme?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Moze li kod nas da se napravi us nalog na Steam-u? I da se koristi Steam gift cards? Ima li smisla to raditi? Kakve su cene kod nas u poredjenju sa ostalima (na primer 60$ u us, da li je kod nas 7k din)? Hvala.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ne znam za US nalog, ali kod nas su cene u evrima.
 
Ja sam uzeo preko PC-a, najnormalnije sve :) U launcheru je već. Hvala za info :)
 
Poslednja izmena:
EA Play od sada i preko Steama, 25€ godina dana
 
Jel zna neko koja od ovih opcija za kupovinu na plati.ru funkcionise sa domacim karticama, zadnji put sam koristio webmoney al ni tamo ne mogu vise da deponujem novac karticom nase banke?
 
Hoce li neko da igra coop Ghost Recon Breakpoint ? Moj uplay je ralosrogi
 
The Division 2
Instaliram Uplay tj. Ubisoft Coonnect pa instaliram Division 2 posle sat vremena igranja sa ovim nisanom koji je odvratan i cudio sam se kako su stavili tako nesto ruzno u igru izadjem iz igre posle sat vremena i ovaj crveni krug mi stoji na sred ekrana i to svuda(desktop, bilo koji browzer, u drugu igru kada udjem itd..) Obrisem igru i dalje je tu. Sto je najgore od svega kada pogledam gameplay na youtubu nema nigde ovakvog nisana. Da li je neko mozda imao ovakav problem. Hvala11.jpg22.jpg33.jpg
 
Poslednja izmena:
Koji monitor imaš? Veliki broj 'igračkih' monitora nudi takvu opciju... Tako da, pročačkaj podešavanja. Alternativno, možda neki od softverskih alata koje koristiš omogućava isto.
 
Koji monitor imaš? Veliki broj 'igračkih' monitora nudi takvu opciju... Tako da, pročačkaj podešavanja. Alternativno, možda neki od softverskih alata koje koristiš omogućava isto.
Ovo i ja msm. Deluje kao nisan od monitora.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa da, ukljucio si neki overlay negde, nema ovo veze sa igrom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Hvala vam do neba :) 6 sati sam juce proveo u nervozi sta je u pitanju danas sam hteo komp da formatiram od nervoze, nista nisam cackao monitor samo se pojavilo kada sam instalirao Division 2. Monitor je gejmerski AOC CQ27G2U Samo sam ga ugasio pa upalio i taj crveni nisan je nestao :) U ni jednoj igri to nije palio jedino sad u Division 2. Puno hvala jos jednom :) Ni na kraj pameti mi nije palo da je nesto do monitora
 
A zamisli šok tek da si probao da uradiš pravi screensot umesto da slikaš telefonom. Ti vidiš, a na slici ga nema.
 
Morao bi da zovem Ghostbusters-e da mi isteruju duhove iz kompa hahahah
 
Sad znam zašto sam ja tako loš u CSGO,nemam pravi monitor :p
 
Da li ima neko problema sa Originom ovih dana, kako sa sajtom, tako i sa aplikacijom? Meni vec nekoliko dana ne otvara sajt (ni na telefonu, ni na desktopu), niti mogu da se ulogujem u Origin aplikaciju? S druge strane, mogu da se ulogujem u EA Desktop klijent?
 
Poslednja izmena:
sve radi ok
 
Moze li mi neko reci kako da instaliram Prison Architect sa GOG-a? Vidim neke fajlove, kao da su patchevi itd ali nisam siguran sta sve treba instalirati i kojim redom:

image.png
 
pokusavam da kupim igru preko steam, pre sam placao sa master karticom koju je zapamtio, a sad hocu preko paypal, ali nigde ne vidim opciju za paypal, jel to uopste moguce na steamu platiti paypalom?
 
Nazad
Vrh Dno