Šta je novo?

Steam, Origin, Uplay, GOG - opšta pitanja / gifts, tokens...

Može pomoć imam problema sa Steam-mom svaki put kada se upali računar traži lozinku.
Sve je urađeno kako treba da sačuva lozinku i nije stiklirano da ne pamti taj računar.
Probao sam sve njihove predloge
Brisao cache
Instalirao ponovo aplikaciju
Sve što sam našao na Google sam isprobao i svaki put kada upalim komp moram da kucam lozinku.
Da li postoji neki mail na koji ih mogu kontaktirati ili chat nisam od toga ništa našao.
Kada se ulogujem sve radi normalno znači problem je samo što moram svaki put da kucam lozinku.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
7.5e za pes 2019?!...pa ja sam 2018 prošle nedelje toliko platio. I za koju platformu si uzeo?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za PC (Steam key), snizenje kao neko. Valjda ce poslati.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sada vec piše 50€. Ali ima na g2play 9€ ako nekome treba.

I dalje vazi aktivacija preko VPN-a ?
 
gde je najbolje postaviti oglas za prodaju steam naloga?
 
Sada vec piše 50€. Ali ima na g2play 9€ ako nekome treba.

I dalje vazi aktivacija preko VPN-a ?
Nije mi stiglo za par dana, kontaktirao ih, kazu ne salju za nas region, i odradili refund.

Kupicu taj za 9$ da li salju nama. Valjda vazi aktivacija preko VPN.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Može li mi neko napisati kako prodati ključeve od igara za Steam koje imam recimo od Humble Monthly-a i slično?
 
Koji besplatan VPN predlazete za pristup ruskom Uplay storeu?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Pasoš Ruske federacije ? :d

A sad ozbiljno, ima jedan VPN što viđam stalno kad gledam videe na jednom YT kanalu, kad ukucaš njihovu šifru dobiješ mesec dana besplatno. NORD VPN ako se ne varam a kanal na YT je SciShow.
 
NORD nudi nekih 7 dana free trial samo treba otkazati pretplatu prije nego sto naplati. 3$ /m.
 
Ljudi jel koristi neko Xbox game pass? ooce ortak da uzme tu promociju koja ima 3 meseca za 1$ ali ne zna kako i kada moze da canceluje sub. Na njihovom sajtu pise da moze da se prekine sub ali nema detalja kad kako itd. Jel zna neko moze li to da se iskoristi 3 meseca za 1$ i onda cancel ili?
 
Uzeću ja kasnije verovatno. Zbog GoW4 i Forze4 konkretno.

Javljam pride da li je morao VPN (jer zvanično Srbija nije podržana za Live Pass).
 
Update:

Ne može sa Visa Internet karticom izgleda. PayPal ne može, problemi sa plaćanjem, direktno karticom i opet problemi sa plaćanjem. Ubacio i VPN u priču sa US ip-em, opet ne može. Ono Aljaska, restoran i te fore probao takođe.

Guglaću malo, možda ima neka fora, ali verovatno proverava karticu i automatski odbija.
 
Poslednja izmena:
Da drug ima isti problem, ne moze da izabere nas region, i automacki mu odbija payment.
Pokusao je i na instant gaming 1 mesec pass, i tu mu odbilo payment ne znam iz kog razloga.
 
nekoliko meseci koristim origin premier, i imam neke igre kao bf5, sw bf2, fifa 19 koje koristim uz premier nalog..... interesuje me, ako jedan mesec preskocim da uplatim premier, i uplatim posle 30 dana ponovo, hoce mi to sto sam prelazio u ovim igrama, konkretno bf5 online status, biti sacuvani?
ili ako se resim da za jedno 10-15 dana kupim igru, hoce mi biti statusi sacuvani?
hvala
 
Da, ostace ti sve kod njih na cloudu, ne bi trebalo da bude nikakav problem oko toga.
Vezano je za tvoj account i cuvaju.

E sad, da li negde sitnim slovima pise koliko cuvaju (npr. 2, 3 ili 5 godina) to vec ne znam :)
 
Poslednja izmena:
istekao mi je premier, 4 dana tacno u ponoc je origin pokusavao da mi skine sa kartice (koju sam planski ispraznio) iznos za mesecni premier, i posle 4 dana mi pise da mi je preimer membership expired.... kupio sam BF5, sve radi, zapamtio je sve.... nego me sad interesuje, posto nigde na svom acc ne vidim opciju da izbrisem karticu, kad mi legne plata za koji dan, da mi opet automatski ne skine za premier, zna li ko?
 
Imaš u opcijama da otkazes. Ne mogu se tacno sjetiti gdje je. Probaj kliknuti na svoj acc da te prebaci na ea stranicu. Pa pogledaj pod ovom rubrikom:

https://i.ibb.co/C1xTt8f/image.png
 
Da samo nisi morao brisati kartice. Kod mene i dalje stoji radi buduce kupovine. Samo sam otkazao access:

image.png
 
pa nisam nista brisao..... samo se obrisalo posle 4 dana neuspelih pokusaja....
 
GOG GALAXY 2.0 is designed for all gamers and extends well beyond existing GOG.COM users, into both PC and console platforms.

Once you connect GOG GALAXY 2.0 with other platforms, it will import all your games into one library. You will see your friends activities and online status across connected platforms. All new library and friends features apply to your GOG.COM games and enhance your experience. And it’s designed to protect your privacy – your data belongs to you and will never be shared with third parties. We see it as an all-in-one solution for the present-day gamer.

GOG GALAXY 2.0. ALL YOUR GAMES AND FRIENDS IN ONE PLACE
 
Zdravo narode,

Da li neko zna nacin da se ovo iskljuci i da me ne smara vise? Mnogo mi ide na zivce! Vec sam cekirao sva polja za sadrzaj za odrasle, ali mi i dalje ovo iskace non-stop..

phRqvLJ.png
 
Piše dole da nemaš nešta čekirano,mature content....ili imaš,mature content,on ili off
 
Jok, podeseno je da mi ne filtrira takve stvari, sve cekirano..
 
Zdravo narode,

Da li neko zna nacin da se ovo iskljuci i da me ne smara vise? Mnogo mi ide na zivce! Vec sam cekirao sva polja za sadrzaj za odrasle, ali mi i dalje ovo iskace non-stop..

phRqvLJ.png

Steam klijent ili browser? Ako je browser, nemoj čistiti kukije i local storage za Steam.
 
Nazad
Vrh Dno