Šta je novo?

Steam, Origin, Uplay, GOG - opšta pitanja / gifts, tokens...

Valjda je za ovde. Jel i vama Steam užasno spor? Sve laguje. Palio i gasio ga par puta, restartovao win, isto...
I meni je bas lose lagovao ovih dana, a na SSD-u je..
Verovatno je do ovoga, hvala na postovanju [emoji4]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Drustvo imam pitanje u vezi Steam Trading kartica.Trenutno ih imam oko 70,a cekam jos oko 500 pomocu Idle Master-a.Sta mi je ciniti sa njima?Dali se moze izvuci koji cent od njih ili ih menjati za neku igru?
 
Pa najbolje trade za igre ja mislim bio bi pain da jednu po jednu stavljas da prodajes, mada mozda i za to ima neki automatizovan sajt.

Inace taj idle master bukvalno pokrece svaku igru ili skroz vara mislim koliko resursa jede ?
 
Postoji Google Chrome plugin koji sam izlistava kartice na marketu ali mislim da se ne isplati prodavati ih. Idle master ne pokreće igre, samo šalje informacije Steamu da igraš igru što znači da igra ne mora ni da se instalira. Troši nešto više resursa od notepada. :)
 
Lol ja svo vreme mislio da pokrece full igre samo odradi neki minimise ili slicno xD

Nista pokupicu onda karte sto imam :)
 
Pa da...ne trosi puno,55 Mb ram-a,cpu 0%!Znaci ne vredi ih prodavati?Neka stoje onda!Mada koliko sam shvatio treba minimum 2h za svaku igru da bi poceo dobijati kartice zbog refund vremena!Potrajace ovo mesec dana da bi dobio sve!
 
Poslednja izmena:
Da, ako si radio refund onda čekaš min 2h pa onda standardno čekanje za karte, mislim da je raspon 30 minuta - 2 sata po kartici.
Ne isplati se prodavati ih, bolje praviti bedževe ili ih menjati za igre.
IdleMaster ne pokreće zapravo igre nego "prevari" steam da su igre zapravo pokrenute.
 
Ček a taj Idle Master javlja steam-u da je igra pokrenuta ali ide onda i play time?

Iskreno ne bi ja ubacivao steam login u bilo šta drugo od oficijelnog steam-a i android aplikacije, bez obzira što ima 2 step zaštite.

I po mom neko iskustvu 4-5 sati za 4 kartice koliko je prosek što se dobijaju.
 
Ide ti i play time, u principu isto je kao da si stvarno pokrenuo igru, ništa drugo, jedino što ne moraš da instaliraš igru i da je ona stalno radi u pozadini minimizirana (ako nećeš da je igraš a hoćeš kartice), Idle Master vidi koje sve igre imaš (badges stranica na steamu) i onda ide redom pokreće igru za igrom dok ne završi ili ti ne zaustaviš. Treba da uneseš steam podatke (da bi video koje igre da pokrene), ne bi trebalo to da te brine.
 
Drustvo imam pitanje u vezi Steam Trading kartica.Trenutno ih imam oko 70,a cekam jos oko 500 pomocu Idle Master-a.Sta mi je ciniti sa njima?Dali se moze izvuci koji cent od njih ili ih menjati za neku igru?

Sa tim brojem kartica mozes sigurno i nekoliko evra, ne samo centi.. ako se malo iscimas i trejdujes kartice na trade forumu na steamu, mozes sam da skupis komplete za badge, naravno nekih ces se odreknuti, ili laksa varijanta da ides preko steamlvlup ali tu si u nekom malom gubitku, tj naravno sajt profitira.. sledeci korak je da cekas winter ili summer sale i tada kraftujes znacke, jer tada umesto najcesce beskorisnih kupona sa popustima za igre za koje prvi put cujes, dobijes kartice za steam sale badge, cena tih kartica u pocetku bude i 0.1e a pritom se masivno i prodaju, nema cekanja i cimanja sa prodavanjem kartica od 0.03e. Pri tome od svake znacke levelujes svoj nalog i dobijas emotikone i pozadine, desi se, kada kraftujes puno znacki, da dobijes i neki rare - redak emotikon ili pozadinu koji mogu da vrede pola evra pa i vise, ja recimo dobio neku trol face zabu od neke nebitne igre koja je vredela preko evro :d ostatak emotikona i pozadina koji vrede 1 cent razbijem u dijamante, dijamante spakujes u vrece od po 1000 dijamanata i to opet mozes da prodas za preko pola evra.. Obzirom da su to vecinom besplatne igre od kojih si dobijao kartice, uz malo cimanja nije los profit, kojim sam ja pokupovao moje cs go skinove u vrednosti 20ak evra :)
 
Drustvo imam pitanje u vezi Steam Trading kartica.Trenutno ih imam oko 70,a cekam jos oko 500 pomocu Idle Master-a.Sta mi je ciniti sa njima?Dali se moze izvuci koji cent od njih ili ih menjati za neku igru?
Najisplativije ti je da kartice menjas za igre. Prodajom na market morao bi da placas punu cenu igara ili da cekas rasprodaju pa da juris popuste. Zamenom kod trejdera mozes da nabavis igre koje su bile u jeftinijim bundle paketima za relativno mali broj kartica.
Druga dobra opcija je da kartice zamenis za csgo kljuceve (odnos je ~70:1) i onda kljuceve menjas za dosta bolje igre.

Sent from Xperia T
 
Gdje se kartice mogu zamijeniti za csgo ključeve u odnosu 70:1? Ako može link, hvala.
 
Vidjao sam nedavno na steamtrades, ne znam koji je sad odnos. Uglavnom moze se naci za 3.5$ u vrednosti kartica za 1 kljuc, pa u zavisnosti od samih kartica to bude nekih 70-85 kartica.

Sent from Xperia T
 
Uzimao neko nesto sa Origina u zadnje vreme ? Danas konacno uplatio parice na karticu reko da uzmem Access, kada ono nece, unesem podatke za moju Visa electron is Intese i sve uredno se prepozna, ali kada hocu da zavrsim kupovinu samo iskoci error sa payment metodom ... Glupi EA izgleda nece moje novce xD
 
Ja sam skoro pazario preko PayPal-a, sve je bilo u redu.

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo mesec dana access i govna mi skinula 1e na onih 4e nakon odjave od mesecne pretplate.. Mrzelo me da se makljam sam supportom, boli me za 1e ali nigde ne pise da skidaju ako otkazes pretplatu...
 
kolko ja znam nema nista da se otkazuje?
Samo se plati 4e i to je to?
 
Da, ali naredni mesec ti skida automatski novih 4e, sto sam ja otkazao jer necu da uzimam sledeci mesec, nego cu od januara da uzmem godisnju i cao, i skinuli su mi 1e zato sto sam otkazao pretplatu a access mi istice 13. okt., sto me je bas zacudilo i pisalo i mi je u poruci od intese, origin bla bla... Nije neka para ali ako stvarno to rade, onda lepo pljackaju narod. :D
 
https://robertsspaceindustries.com

Kod za sve koji hoće da krenu u vrhunski doživljaj prave space sim igre od čuvenog Chris Robertsa.Aktiviranjem ovog koda dobijate 5000 uec u vašem ingame novčaniku

STAR-DVW7-D5SM


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nisam se dugo logovao na Origin otkako sam presao na GNU+Linux, i sad pre par dana htedoh nesto da pogledam listu igara na origin.com ali ne mogu da se logujem.. Mislio sam da je nedostupno zbog radova ali sam malocas probao i opet isto.. Non stop dobijam poruku:

Sign in failureSign in is currently unavailable. Please try again later.

Jel zna neko sta moze da bude? Ne da mi cak ni da skinem Origin sa njihovog sajta, na download stranici, "dugme" za skidanje ne moze da se klikne.. Probao sam nekoliko pretrazivaca, cak sam probao i preko mobilnog telefona sa mobilne mreze..
 
Meni se na originu isto desilo i ja bogami nisam mogao mesec dana da se logujem i pisao sam supportu ali nista jer sam mislio da mi je nalog ukraden. Pre neku nedelju sam probao cisto bezveze i stara sifra mi proradila tako da je do njih, nalog mi je ostao netaknut.
E sad sto je tako i zasto nisam mogao da se ulogujem ne znam ali sada je sve ok i za svaki slucaj promenio sam sifru.
 
Jel treba nekome ?

50% OFF Civilization VI Digital Deluxe

(Valid until 10/30/2017, 6:00:00 PM)

Ja sigurno neću da kupim Civ VI Digital Deluxe, nisam imao vremena ni za 5.

Ko hoće neka me doda preko steam, i odmah šaljem. Steam u potpisu.
 
Imam i ja jedan i isto poklanjam. Nick mi je "trenje" na steamu.
 
Ma neće niko to je i dalje skupo.
Sa popustom košta 40€ taj Civ VI Deluxe. :)

Da imam vremena najradije bi igrao peticu.
 
Da li cu imati nekih problema ako uzmem igricu (FM18) ako tamo stoji da moze da se aktivira samo u EU, mi fakticki nismo u EU ali valjda mogu iz Evrope da aktiviram to? Ili da trazim neki drugi key, recimo ovaj EMEA?
 
Kod za sve koji hoće da krenu u vrhunski doživljaj prave space sim igre od čuvenog Chris Robertsa

chris roberts i space SIMULACIJE!?!?!? ma 'ajte molim vas... s obzirom da je do sada pravio space arkadne avanture, ovo bi mu definitivno bila prva. po čemu je onda čuven?
 
Poslednja izmena:
Nisam se dugo logovao na Origin otkako sam presao na GNU+Linux, i sad pre par dana htedoh nesto da pogledam listu igara na origin.com ali ne mogu da se logujem.. Mislio sam da je nedostupno zbog radova ali sam malocas probao i opet isto.. Non stop dobijam poruku:

Sign in failureSign in is currently unavailable. Please try again later.

Jel zna neko sta moze da bude? Ne da mi cak ni da skinem Origin sa njihovog sajta, na download stranici, "dugme" za skidanje ne moze da se klikne.. Probao sam nekoliko pretrazivaca, cak sam probao i preko mobilnog telefona sa mobilne mreze..

Da javim da sam nasao resenje, Origin/EA i Uplay/Ubisoft blokiraju logovanje sa platformi koje nisu Windows. Morao sam da promenim user agent-a u pretrazivacu kako bih mogao da se ulogujem i skinem njihove klijente za igru..
 
Kako da menjam ovije slikice Steam game avards,kad idem na trade forum izbaci eror 310
 
Nazad
Vrh Dno