Šta je novo?

Preporuka za servis za zamenu venitolatora za 7950....

Bioshock

Cenjen
Učlanjen(a)
23.06.2013
Poruke
64
Poena
159
Vec neko vreme se ne bavim mnogo hardwerom, pa ne znam kome vise da se obratim, a da je pouzdan.
Naime otisao mi je jedan ventilator na MSI Twin Frozr 7950. Ne vrti se kad je grafa ukljucena i kad je izvadimn iz kompa, ne okrece se glatko kao drugi, nego kao da ima otpor.
Okrenuo sam nekog majstora iz oglasa i pitam ga jel radi on to. On pita a sta je problem? Ja kazem ne radi jedan od dva vent. On kaze pa jel ti to smeta nesto? :S
Onda sam zvao Ewe servis jer su oni uvoznici za MSI i Gigashit, ali to vise nije njihov servis, nego neki bezobrazni privatnici koji su mi trazili 30e ako je samo ventilator??? A grafa polovna 100e... Da je 20 pa i ajde...
Zvao i Duocom, oni kazu problem je u ventu i da ga skinem, potrazim serijski broj i narucim s neta, oko 10 e kosta. Plus pay pal, banka, carina, servis...
Ima li neko preporuku? Ili da dam onim gadovima 30e? :)
 
Nije to problem da se zameni. To ti moze uraditi neki clan foruma za simbolicnu naknadu. Mnogo veci problem je naci bas takav vent odnosno neki koji bi odgovarao. Stavi u oglase na forum da trazis nekog da ti to sredi i verovatno ce ti se javiti neko sa ok ponudom. Sa druge strane to moze da ti radi i tako sa jednim ventom bez da pravi problema u radu.
 
Skines vent, vidis mu oznaku, i pravac aliexpress
 
Nije to problem da se zameni. To ti moze uraditi neki clan foruma za simbolicnu naknadu. Mnogo veci problem je naci bas takav vent odnosno neki koji bi odgovarao. Stavi u oglase na forum da trazis nekog da ti to sredi i verovatno ce ti se javiti neko sa ok ponudom. Sa druge strane to moze da ti radi i tako sa jednim ventom bez da pravi problema u radu.

Pravi mi probleme u radu. U poslednje vreme sam igrao Divinity Originial Sin koji nije zahtevan, ali sam primetio da je vent postao bucan (nisam kapirao da radi samo jedan). Onda sam upalio Bf3 i seckanje je neizdrzivo, igra je neigriva skroz... Otvorio sam komp da vidim sta je, i vidim vent ne radi... tako da rekao bih da pravi problem, jer ne moze da se zagreje dovoljno... sta znam.
 
Nazad
Vrh Dno