Šta je novo?

Dva rutera preko wifi

chelios

Cenjen
Učlanjen(a)
14.09.2012
Poruke
288
Poena
170
Eh ovako imam situaciju sledecu jedan ruter tp-link wr-841n i stari dlink di-524.Da li ovaj stari dlink moze da radi u bridge ili kao ap repeater ili sta vec ali bez kablova?Dakle problem mi je sto u pola stana skoro da i nemam signala pa sam mislio ovaj stari dlink wifi-jem nakaciti na tp link i koristiti ga u drugom delu stana.Da li je ovo moguce sa opremom koju imam?Hvala na pomoci.
 
Pa ako podržava WDS mod ili Repeater Bridge može...ako ne podržava onda ne može. U tom slučaju jedino kablom da ih povežeš.

Drugo rešenje bi ti bilo Powerline adapters, gde možeš da umrežiš dva rutera preko struje http://www.tp-link.com/la/products/list-18.html
 
Poslednja izmena:
Jedino da im obrnes mesta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj Dlink se prodavao nekad davno za 30 evrica, tako da od ovih bridge i AP opcija provereno nema nista. Varijante sa PL adapterima se nisam setio pre, samo moram proveriti "jel ista struja". Mada mi se cini da mi je najbolja opcija ovaj stari ruter zviznuti u djubre i uzeti onaj neki jeftini range extender i da resim stvari po ps-u. Hvala za preporuke u svakom slucaju
 
U teoriji bi trebalo da radi ako su na istom satu..
 
Nazad
Vrh Dno