Šta je novo?

Asus MX259H (25" 1080p)

problem oko te rezolucije nisam imao niti ovo sto si pisao oko upadanja panela sve je cvrsto. jedino se kod mene vidi luft 1mm na gornjem delu izmedju panela i plastike okvirne inace ovako nista.
Drago mi je da si malo zadovoljniji koko toko :D
cak ti popust dali :D
 
Poslednja izmena:
Verovatno im dojadilo, dali su samo da me skinu sa dnevnog reda... Iskreno I meni se polako smucilo da vraćam ...
Generalno je ovaj 25" panel odličan i što se veličine tiče i prikaza boja, tako da je najbolje delovao od svega što mi je prošlo kroz ruke..

@voki
srgb mod - da li dodaje neku roze nijansu u celokupnom prikazu?
 
Iakreno slabo sam taj mod koristio skoro i da nisam koristio sam standard,game a vec duze koristim samo scenery mod nekako mi se svidja taj modnza sada.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ako slucajno radis kalibraciju monitora napisi ovde sta i kako si uradeo mozda bi ja nesto uradeo ako se poboljsava prikaz boja itd. Pretpostavljam da se razumes oko toga ja to nemam pojma.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Skinuo sam drajver juče koji mora da se manuelno instalira preko device manager-. A za kalibraciju, najlakše je da pojurim(o) ICC Profile na netu, skinem i ubacim.
Inače za profile da- ja ga držim na standard (game nekako oversharpuje prikaz, isto kao scenery). Color temperature držim na normal, contrast na 75, trace na 20 ili 40. Srgb mod mi nekako čudnu roze nijansu dodaje tako da nisam zadovoljan... Inače noću upalim na 1 ili 2 onaj nur light protection - ali uglavnom ako radim sa textom
Mislim da može čak da se uradi "kalibracija" na osnovu podešavanja za HP 25 cw/xw/es modela jer bi trebali da koriste iste panele. (idi na wecravegamestoo nadji reviewove za te modele koji je odradio NCX I baci pogled na podešavanja koje je on odradio)
 
Bacicu pogled cim budem imao vremena pa cu pogledati. Hvala na informaciji.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
stvarno srgb mod daje nesto rozikasto ja ne bi provalio da mi nisi rekao :D
inace namestio sam kao sto si ti napisao gore u postu :D
 
Poslednja izmena:
@Yojinbo Koji ti je monitor u igrama davao najlepsu sliku?
 
Benq ew2775 u ME i ovaj Asus... :) Da nisam bio zadovoljan ovim panelom ne bih zapinjao sa zamenom...
 
Nazad
Vrh Dno