Šta je novo?

Razer Mamba TE bio u ovlastenom servisu zbog kvara switcha,dali su me zeznuli ???

hamvas

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruke
382
Poena
170
Imam Razer Mamba Tournament Edition vec godinu i pol i poceo je da levi klik pravi dvoklik kad jednom pritisnem.Odneo sam ga u radnju gde sam ga kupio i oni ga prosledili ovlastenom servisu gde mi je zamenjem switch.E sad dali su mi zamenili sa nekim obicnim jeftinim switch-em ili su kako bi trebalo stavili Omron switch?Pitam jer zivimo u zemlji prevaranata
 
Očekuješ da neko ovde zna šta je u tvom mišu? Jedino ako se javi serviser koji je menjao taster :)
 
Ovako msm da ne moze da se zna, osim ako ga ne otvoris. Sta te briga ako rikne nosi ga opet na reklamaciju.
 
Poslednja izmena:
Tol'ko su dobri ti switchevi da imas dvoklik posle godinu i po, a oni tenkovi od X7 po igraonicama stavljaju jos malo 10 godina koriscenja.
Tako da nemoj da brines za to, mozda je bolje da ti stave nekog kineza da prezivi duze klik...

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Imam Razer Mamba Tournament Edition vec godinu i pol i poceo je da levi klik pravi dvoklik kad jednom pritisnem.Odneo sam ga u radnju gde sam ga kupio i oni ga prosledili ovlastenom servisu gde mi je zamenjem switch.E sad dali su mi zamenili sa nekim obicnim jeftinim switch-em ili su kako bi trebalo stavili Omron switch?Pitam jer zivimo u zemlji prevaranata

Budi siguran da su ti stavili click iz sivog Geniusa kugličara jer je to jedini miš čiji click tuče bez problema 10 i više godina svakodnevnog kliktanja. Omron je anagram za *****, na svakom mišu su programirani da ripnu nakon godinu dana.

mouse-mecanico-clasico-ball-genius-ps2-D_NQ_NP_489021-MCO20696017650_052016-F.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno