Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Ja nabavio crni Mi Max 2, 4/64 GB, Global Stable ROM-om. Vidim na netu da neke Mi Max 2 zovu i "Oxygen". Koja je to varijanta Mi Max 2?

Još jedno pitanje: Mi Max 2 kao moj se ne može otključati zbog tzv. "Error 86006" kod traženja permission -treba poseban postupak. Zato da pitam da li je neko već otključao takav telefon??
 
Da li neko od vas koji imate max 2 imate problem sa baznim stanicama i 4G signalom??

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Neka neko isproba ko poseduje fon onu Google camera app sa HDR+ pa neka javi kakva je situacija i da li uopste moze da se instalira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neka neko isproba ko poseduje fon onu Google camera app sa HDR+ pa neka javi kakva je situacija i da li uopste moze da se instalira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ta kamera radi samo sa sd820/821/835 procesorima...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Radi i na SD625.

Edit:

Global verzija Mi Max 2 po svemu sudeci nema band20.
Ovo je nesto novo iz Xiaomi kuhinje, Global verzija bez band20.

Podrzane frekvencije su:

4G: FDD LTE B3/B1/B7/B5/B8 TD LTE B38:2600/B39:1900/B40:2300/

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
MAX 2 za 255 evtrica na KP...

Xiaomi Mi Max 2 PRIME/ 64/4gb/snapdragon 625/6,44 inca/gold / CENA 255eura

Xiaomi Mi Max 2 PRIME/ 64/4gb/snapdragon 625/6,44 inca black edition 275eura
 
Poslednja izmena:
Radi i na SD625.

Edit:

Global verzija Mi Max 2 po svemu sudeci nema band20.
Ovo je nesto novo iz Xiaomi kuhinje, Global verzija bez band20.

Pa to se znalo "odavno " :) sigurno pre jedno 2 nedelje.

Ima global verzija na oficijelnom sajtu u Rusiji i nema band20 , ista priča je za mi6. Tamo sam se čak pitao kako su pustili takvu verziju da se prodaje u Rusiji :)

Čudna neka nova politika xiaomija.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koji TWRP ste ubacili u Mi Max 2 posle otključavanja?
 
Hajde i ja da se upisem.
Mi Max 2 4/64 black edition...
Jako ozbiljna igracka.
Dizajn, ekran, baterija, cak i kamera mnogo bolja nego na Redmi 4 Prime(koristio ga pre Mi Max 2).
Prvo punjenje baterije, posle 50 sati koriscenja, ostalo jos 55% baterije a momentalni SOT 6h... Bice sigurno jos mnogo bolje, nakon jos kog punjenja, a i dok se ne slegne sve.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam moj uzeo od drugara koji ga je kupio od nekog prodavca sa KP za 260e.
Drugara je smorila veličina telefona i prodao mi ga je za 240e posle 3 dana korišćenja...


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Koji TWRP ste ubacili u Mi Max 2 posle otključavanja?
 
Telenor bas forsira band 20 van gradova... a tek sam potpisao ugovor :D
Ima li sanse da menjaju politiku i da puste i 2100 opseg?
 
Ne. Vecina operatera ce preci sve vise na 800mhz zato sto se prostire na vecoj razdaljini signal, a pogotovo kad dodje sledece ili one tamo godine VoLTE.
 
Uvek se mora koristiti kombinacija. Sumnjam da će napustiti 2100 u gradovima

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Misliš 1800 ? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koji god. Viša frekventni pokriva više podataka i više korisnika, dok niža ima veći raspon i bolje probijanje kroz zidove. Potpuno je glupavo da se oslone samo na jedan...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Dan i 10h korišćenja, 45 minuta priče, sat ipo slušanja muzike preko bluetooth slušalica, stalno uključen net (wifi/gsm), skinute dve epizode preko torenta ( 700+ mb), dosta dopisivanja (sms, viber, wa, fb) oko 15 slika uslikano i 11 sati i 20 minuta SOTa...
Baterija na 2% i neće da umre :D
Ja sam zadovoljan :)
c47f5b1cd39cb92dfdf27b6f996495d8.jpg
961c7ed8567080aae9264366c6aab8a2.jpg
96068cbeb43741ce3357e657717a27fd.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
@zost nisam, samo otključao bootloader i rutovao fon.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Napokon sam uzeo u ruke Max2. Stigao pre 20 dana sa 2460din carine :D. Upravo otkljucao bootloader nikad brze za 2 minuta odobrili.

Vredi uzeti Max 2 ako nista bar zbog boje. Mnogo mi je lepsi od belog.
 
@sylver83,Koju si boju uzeo i odakle ti stiglo,sa Alija??Koja mu je cena bila tamo..Razmisljam dal se isplati naruciti sa Alija ili kupiti na KP za 250e.
 
Sa alija kad je poceo presale, 198e placen plus 20e carina. Sad da uzimam, uzeo bih verovatno sa KP.

Crna boja.
 
Poslednja izmena:
Napokon sam uzeo u ruke Max2. Stigao pre 20 dana sa 2460din carine :D. Upravo otkljucao bootloader nikad brze za 2 minuta odobrili.

Vredi uzeti Max 2 ako nista bar zbog boje. Mnogo mi je lepsi od belog.

Da li si morao da čekaš 72h da otključaš bootloader?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Koliko je realno bolji od imenjaka Xiomi Note 4? Kakva mu je kamera? Jel u rangu sa npr Samsung S5? Uzeti ga ili npr dodati I uzeti Lg V20?
 
Poredio sam juce kamera ne moze ni da se priblizi V20 nisam imao S5 ali 99% ima bolju kameru od Max,2.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ovaj telefon se ne kupuje zbog kamere već zbog dijagonale ekrana i brutalne baterije.
 
Nazad
Vrh Dno