Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Verujem, veličina ekrana savršena. Cena i spec savršeno upareni. Jedino što mora da se pazi po džepovima ili torbica iako nije preveliki. [emoji1]
 
Ja uvek uzimam najjeftiniju boju, osim pink. Mada sam i to par puta došao u iskušenje. [emoji1]
 
Kupis futrolu ,masku ili ledja ,i onda vidis boju telefona samo kada ga kupas[emoji2]
 
Šta je tu čudno, pa Telenor je prodavao telefone koji nemaju B20 a većina njihove LTE mreže radi na toj frekvenciji.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

pa kod nas su do sudnjeg dana prodavali televizore bez dvb-t2 tjunera iako se već uveliko znalo da će to biti standard...nisam nešto zagledao, ali verujem da još ima takvih modela kod nas u prodaji...
 
Dobih odgovor od Xiaomi retail stora da nema B20 band.
 
^ Gde si video da ima da se nađe za tu cenu?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Pronašao sam oglas, korektno je pala cena i još samo crni da dođe kod nas :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Auuu, kako je lep ovaj novi Max 2 ;)
Brutalno izgleda uzivo...

uploadfromtaptalk1500672814112.jpguploadfromtaptalk1500672817894.jpg

Sent from my Redmi Note 4X
 
Da podržava b20, kupio bih ga bez razmišljanja...
 
Nećeš moći svuda 4g mrežu da hvataš (ali radiće ti 3g normalno).

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Pa to je skroz prihvatljivo...
U Beogradu ne bi trebalo da imam problem da hvatam 4G?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Telenor nenormalno forsira 800MHz (band 20). VIP/MTS kombinuju 800/1800MHz. Pa, proceni ;)
 
Ja se vize nebih vracao na tel bez band20...prethodni Redmi Note3 nije imao full 4g podrsku,razlika nebo i zemlja u odnosu na trenutni RN4 koji podrzava band20...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@barabo :) korostim VIP i MTS mrežu i ne planiram da prelazim u telenor, tako da je onda ok :D
Hvala na odgovoru :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Po meni je band20 krucijalan , pogotovu ako za oko god dana uvedu volte

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa ni 3G nije spor...
Sad me jedino to što ne podrzava b20 odbija tj lomim se da li da kupim ili ne dvojku...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nije problem u brzini neta, koliko u pingu odnosno odzivnosti.
 
@Djilkos_Ns a što bi značilo u praksi šta? :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Znaci da ce brze da otvara stranice ili bilo sta sto se tice ucitavanja sa neta. Imao ti brzinu 100/100 sa pingom 50-100, sporije ce otvarati nego 5/1, a da je ping 5-10.
 
@Djilkos_Ns (ubico iz ns :) ) shvatio sam, ipak ću pazariti dvojku :) samo da se pojavi kod nas u crnoj boji :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
U BiH se po oglasima prodaje samo gold 4/64 za oko 250 EUR na Piku... Pošto se meni ne sviđa gold, gdje bi mi preporučili da kupim preko interneta?

Inače, juče sam pogledao keca uživo u prodavnici... pa ja ne znam zašto niko nije ranije izbacio 6,4" telefon, ono je odlična veličina, all in one sprava.
 
Nazad
Vrh Dno