Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Ima ima u crnoj. Baš na onoj promociji za 224e koja traje danas se prodaje crna verzija.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Xiaomi Mi Max

E to nisam znao, moja greska onda, izvinjavam se. :)
Slazem se za boju, vecini Saomijevih modela bas lezi crna boja, nekako izgleda dosta elegantnije.

Edit: Tek sada videh slike crnog modela. Sta znam, nekako sam navikao na Mi Max u beloj varijanti (gold/silver), sada ovaj crni izgleda neobicno. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Definitivno kad budem uzimao dvojku biće u crnoj boji :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ja poceo da pecam po Aliexpresu. Trazim manju cenu a da im platim preko Pejpala (kao friends and family, posaljem im bez provizija sa njihove strane a na moj $1-2). Ako naletim na $230-240 uzimam crni pa cu lako prodati ako mi se ne svidi. Sa carinom, izasao bi 230 240e max.
 
Da, kako to da ispadne oko 230e? Zar nema carina i to?
 
Ova ti je dobra. Bolje ti spremi malo više para za carinu za svaki slučaj.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
3 puta sam telefon narucio preko neta, 2x nisam platio carinu uopste. Tako da ne brini ti nista ;).
 
Lepo, ja sam narucio neki tablet 120$, platio dadzbine 5000din.
I ja se nesto uzvrpoljio da prodam keca i da uzmem dvojku, pa kad malo bolje razmislim ta transakcija bi me izasla preko 100€, sto mi se za sad ne isplati.
 
MAX 2 u crnoj boji izgleda mnogo lepse,elegantnije i ozbiljnije..
xiaomi-mi-max-2-matte-black.jpg
 
Extra izglega u crnoj boji...
Ne bih naručivao preko neta, sačekaću da se pojavih kod prodavaca na KP... Dao bih 250-260e za verziju od 64gb mada se ne bih bunio ni za verziju od 128gb :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ma ta verzija od 64 ce biti skuplja,videces,posebno sto ce crna boja biti hit kad se pojavi kod nas jer do sad ni MAX 1 nije imao tu boju..Moja neka predpostavka je da ce mozda ta cena koju pominjes biti pred Novu Godinu,mozda malo manje oko 230-240..Ali mislim da vredi i tad kupiti ovaj model,osim ako se ne pojavim neki drugi Xaomi koji ce nas zapanjiti pa posle njega da cekamo da mu spadne cena,ali to je opet zacarani krug..Takodje cekam da vidim kakav ce biti Xaomi Redmi Note 5 kad se pojavi..
 
mozda izbace i od 32,kao sto su to uradili i sa redmi note 4,u prvo vreme ga nije bilo sa 32..vidis sta rade kinezi,samo stancuju i izbacuju skoro iste telefone sa nekim manjim izmenama a istim nazivima,zaludise nas sve..mada meni bi i odgovarao sa 64 ali da bude pristojna cena.
 
Goldway store i koristi kupon kolege sa foruma sa kojim ide besplatna poštarina dhl-om.

Aliexpress Hong Kong Goldway dostava u EU zemlje bez carine i poreza (DHL)

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Da li si siguran da je uz kupon besplatan DHL?
Kao de je na toj temi pisalo da je DHL 20 usd.
 
Jeste, ipak se plaća $20 DHL, ja sam permutovao sa porezima.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Tek sutra krece zvanicno u prodaju u Kini. Svi prodavci ce poceti slanje za najmanje 15 radnih dana.

Nadam se da ce ovaj crni podrzavati 800mhz LTE. Izgleda da im je crni global model pa se moze desiti da ubace kao sto su uradili na Note 4.
 
2 prodavca su mi odgovorila da globalna verzija (crni), radi na B20. U narednih 10 15 dana ce vec poceti neke recenzije da se pojavljuju.
 
To je već štogod,mada još nigde nisam pročitao da ima B20.Malo je čudno da su samo boju promenili.
 
Poslednja izmena:
Pa koliko sam ja video, crni global modeli Note 4, Redmi 4X imaju B20. Tako da se necu iznenaditi ako bude podrzao B20.
 
Biće mi max 2 dobra kupovina. Crni već sada može da se nađe za ~215 eur na aliexpress-u.

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Da li telefon podržava određenu frekvenciju nema veze sa romom već sa modemom koji je ugrađen u njega.

4G: FDD-LTE B1 2100 /B3 1800 /B5 850 /B7 2600 /B8 900;TD LTE B38 2600 /B39 1900/ B40 2300 /B41 2500 MHz
Ovo su frkvencije za MiMax2 sa global romom,ovde nema B20 800MHz tako da ako ne bude promene u čipsetu u nekim narednim revizijama ovog telefona nema ni podrške za 800MHz.
 
Poslednja izmena:
Sad sam gledao na Ali-ju i nema ispod 240$... Verzija 64/4 gb crni...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno