Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Meni pored xiaomi.eu ne treba bolji, šljaka kao lud.

Svi valjda čekaju da objave source code a to verujem da neće skoro.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jel koristi neko od vas Firefox browser ?

Imam problem sa otvaranjem web stranica kada tek uđem u browser (dakle prvu stranicu mi otvara 30tak sekundi a svaku narednu baš kako treba - brzo).

Imam slobodno oko 600mb Ram-a, probao sam k sa zaključanim firefox-om u ramu i bez zaključavanja i isti problem.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Meni pored xiaomi.eu ne treba bolji, šljaka kao lud.

Svi valjda čekaju da objave source code a to verujem da neće skoro.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Koji EU ROM si ubacio? Kod mene je xiaomi.eu_multi_MIMAX2_V9.0.1.0.NDDCNEI_v9-7.1.zip
 
Poslednji
f6f9cb227b058c899a4165576df44fb4.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Weekly umeju da rade dosta brže od stable izdanja.

Do sada nisam primetio ni jedan bug (u poslednja tri izdanja).

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kombinacija Default teme, Petmalu NY i Waby Dark NY

Status bar, Messaging, Dial pad, Favorite tray - Petmalu NY

Icons - Waby Dark NY

Sve ostalo - Default

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Upravo probao tu verziju gcam sa portret modom,deluje extra,pogotovo video snimanje,jako tecno! Jos kad bi se negde u gcam mogao iskljuciti autofocus prilikom snimnaja videa,tj da mozes da biras izmedju tap i caf...to bi bilo bas extra

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Sad samo čekamo neku verziju na koju će sve da upakuju, i hdr na prednjoj i portret.
 
Naručio global version od dade sa KP.

Čekam da mi sad donese, pošto ima na stanju.

Da li fon radi normalno out of box, ili moram da ga rootujem i *ebavam?

Igre ne igram, treba mi za surf uglavnom...
 
Radi normalno i sa fabričkim ROM-om kao i svaki drugi telefon. Vremenom ćeš videti šta ti smeta pa to može biti razlog za promenu ROM-a ili eventualni root.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Upravo probao tu verziju gcam sa portret modom,deluje extra,pogotovo video snimanje,jako tecno! Jos kad bi se negde u gcam mogao iskljuciti autofocus prilikom snimnaja videa,tj da mozes da biras izmedju tap i caf...to bi bilo bas extra

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Možeš li postaviti snimak ne obrađen na YT ili neki oblak (ako imaš gmail, imaš i gdrive)?
 
Kod mene na Global, region Serbia toga nema (ili ja ne vidim). Jedino obavestenje koje dobijam je update, trash i sl., nista agresivno.

Inace radi sve out of the box perfektno, zato nisam nista ni dirao. Jedino me Gcam svrbi ali otom potom.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Stigoa fon, uzeh ceni kod Dade za 27k. Gobal u vakum najlonu.

Imam samo jedan problem. kad sam krenuo u setup telefona, nisam odradio update i WIFI je radio normalno.

Fon sam updateovao i resetovao i sad wifi ne radi, tj vidi ali kad ukucam šifru neće da se konektuje :wtf:

Da li je ovo čest problem?

I još bitnije kako ga rešiti?
 
Poslednja izmena:
Možeš li postaviti snimak ne obrađen na YT ili neki oblak (ako imaš gmail, imaš i gdrive)?
Heh,ipak sam se zeznuo...danas na poslu sam na kratko pokusao nesto snimati,i tu snimak bas nije bio gladaka onako kao sinoc u low lightu :/

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Stigoa fon, uzeh ceni kod Dade za 27k. Gobal u vakum najlonu.

Imam samo jedan problem. kad sam krenuo u setup telefona, nisam odradio update i WIFI je radio normalno.

Fon sam updateovao i resetovao i sad wifi ne radi, tj vidi ali kad ukucam šifru neće da se konektuje :wtf:

Da li je ovo čest problem?

I još bitnije kako ga rešiti?

Koliko znam, niko se nije zalio na to. Jedino da probas hard reset, ako vec nisi. U "najgorem" slucaju da otkljucas BL, ubacis twrp i da stavis obican rutovan eu rom.
Ili jos bolje, pitaj Kidence, on je jedan od Xiaomi poznavalaca :D
 
Koliko znam, niko se nije zalio na to. Jedino da probas hard reset, ako vec nisi. U "najgorem" slucaju da otkljucas BL, ubacis twrp i da stavis obican rutovan eu rom.
Ili jos bolje, pitaj Kidence, on je jedan od Xiaomi poznavalaca :D

Hteo sam samo fon da radi, a ne da jebavam software. A problem je poznat na netu. Koliko para, toliko muzike. Vrcem ovo gov*o sutra
 
Prerano odustaješ. Možda nije problem telefon već wifi ruter.

Jel si probao da zaboraviš wifi mrežu pa da se ponovo konektuješ iz početka ?

Ume nekad da se zaglupi telefon (ne samo Xiaomi već i drugi) i da neće da se konektuje na mrežu na kojoj je bio konektovan.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Upravo to. Sad sam se setio da je kum imao problema na Mi max 1. Resetovao je ruter i sve proradilo. Ali, ako je covek odlucio da vrati, neka vrati...
 
Sve sam probao i roknuo update od 1.4GB sa oficijelnog sajta. Ruter sigurno neću menjati zbog fona a i ostali telefoni rade.

WiFi sa blackberryja hvata, sa bilo kog rutera neće.

Videćemo sad kako će se Dado pokazati kao prodavac, s'obzirom da sam jutros uzeo fon.
 
Mislim da si ti raskrstio još pre nego što si uzeo telefon da je Xiaomi ******. Šteta i srećno u daljoj kupovini.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nemušti jezik

Ako već preporučujete i hvalite neke aplikacije i ostalo za Mi Max 2, napišite kako se ta aplikacija ili fajl/arhiva tačno zove i/ili link odakle se može skinuti. Tako će više članova testirati tu aplikaciju i možda povratno pomoći vama svojim iskustvima.

Interesuje me nova verzija GCam koja se ovde spominje. Tu je jedino jasno da hektor koristi "MGC-5.1.018_FullManual_v1.2_Android-7.0+.apk". Za ostale GCam koje se pominju nije jasno koje su.

Tako sve ostaje na nivou "Video sam strava jaknu u izlogu u gradu. Treba da odete da je kupite."
 
Nazad
Vrh Dno