Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Steta za procesor to me odbija od kupovine istog, skor na antutu benchu 25% losiji.
 
Bas steta sto nije SD 660, to bi bio top telefon. SD625 koliko god dobar bio za bateriju je jednostavno slabasan i CPU i GPU.
 
Sta planirate sa tim tel? Kad vam taj procesor slab?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ljudi kako miskite slab, octa core na 2.0, meni je odgovarao, dok nisam prodao g3, quad core na 2.5, nisam bas upucen al ovo je skoro pa duplo po "snazi"..

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Mala zver zvana s625 :)

[youtube]zEFLPmFemu8[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Od napred mi izgledaju potpuno isto 1 i 2jka

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Na kp 295e a slika od Maxa 1. Ja cekam kod Vladimira ili Vere, vidim da su ljudi zadovoljni. Taman da skupim jos malo para mesec dva.

edit:
Evo video za one koji nameravaju igrice da igraju

 
Poslednja izmena:
Ja što sam gledao video recenzije, kažu da je kamera bolja od mi max 1

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kako nece, senzor je isti kao u mi6. Razlikuje ih f i ois

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Na kp 295e a slika od Maxa 1. Ja cekam kod Vladimira ili Vere, vidim da su ljudi zadovoljni. Taman da skupim jos malo para mesec dva.

mda, to su one fore jao evo sve smo prodali ali možemo da vam nabavimo za mesec dana...inače, koliko znam globalni rom još ne postoji za mi max 2...
 
Zelim svakome uspesnu kupovinu, da vas služi kao nas max 1

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
295e 64gb, otprilike toliko treba da kosta 128gb model i samo 1g garancije, nije lose no opet zelim punih dve godine pazaricu onda po bugarskoj.
 
Ako nosiš bilo kakvu torbicu, neće biti problema.

Bez torbice, svaki je problematičan po meni.

Jedino ako nakon mi max-a sidješ na manji, i 5.5" izgleda smešno. Maltene osećaj kao kada bi sa 5.5" sišao na neki 3.5"-4.5".

Doduše, posle nekog vremena, možda 30tak dana sa manjim telefonom, opet se vratiš u realnost i prihvatiš manji ekran.

Onda nosis preuske farmerke ako je tako :p
Ja nemam nikakav problem sa 5.5"

Nego ovaj Mi Max 2 mora da je rekorder po SOT-u. Onaj lik je imao od 15-19 sati.
Takodje deluje mi da dobre slike pravi
 
Poslednja izmena:
Nije. Rekorder je lenovo p2 :)


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
SOT od 15 sati mi zvuci neverovatno, ja isvucem po proseku do 8h sto mi je ok. Rekord je 10h uz 3 dana standby

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ja prodao moj G3 zbog Maxa 1 al u medjuvremenu izasao Max 2 :D sad skupljam pare i cekam da stigne kod nas :D
 
Iato sam i ja uradio sa Flex2, prodao da bi uzeo Max 1 i sad izasao naslednik, ali cu sacekati jos koji mesec da uleti sa malo boljom cenom.
 
G3 me nikad nije impresionirao. 4k ekran na tu dimenziju, da li ti zaista nesto znaci? Znam da su pucali po ramu tokom koriscenja. Nije los fon, ali meni licno ne bi bio primarni

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
SOT od 15 sati mi zvuci neverovatno, ja isvucem po proseku do 8h sto mi je ok. Rekord je 10h uz 3 dana standby

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Da sa prvom serijom, Mi Max 2 ima vecu bateriju i sd 625 koji iz mog iskustva trosi jedno 20% manje nego sd 650, tako da to ne deluje uopste kak nerealno, ja sam redmi note 4x probijam 11h, jos Miui 8.5 na novom Max-u dokazano trosi manje od starijih baziranih na 6.0 marshmalow. Steta samo sto u novog Maxa nisu stavili sd 630 ali dobro. Telefon je bruka.
 
Ima da se uzme mi max 2 za 295 na kp...
Još malo da cena padne i verovatno menjam ovaj moj za dvojku :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kolika je realna cena za dvojku ?

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Pa ja ne bih dao više od 250-260 za verziju od 64gb...
Trenutno koristim mi max 1 ali prime verziju (128/4) koju sam pre 8 meseci platio 300e.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel za Mi Max 2 već ima Global Rom ili to ovi naši prodaju maglu ?

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Drugar uzima danas mi max 2 4/64 pa da vidimo. 300e, zlatni

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno