Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

@rico76

Ako nije reinbow effect, ne znam šta bi moglo biti. Možda je zaista neka greška u proizvodnji. Jedino što mi još pada na pamet - da nije možda gore ostala još jedna zaštitna folija (koju nije skinuo onaj ko je postavljao staklo?
 
Kada bi procitao, znao bi... to izgleda ovako...

uploadfromtaptalk1519400525840.jpeg

To su te tackice koje imaju "2.5 stakla".

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da, to je to. Gde ima da se pročita u vezi toga? Zanima me šta je to. Kliknuo sam na tvoju sliku što si postavio ali nema teksta u vezi toga.
 
Hvala ti puno.Sada ne moram razmišljati koje ponovo da kupim a da nema te tačke po sebi i nije skupo.
 
Zaboo posle ~95 dana na ciscenju istorije u Chrome, verovatno bi se povratio sam nego me mrzelo da cekam pa sam ga ugasio i upalio. Nikad ovako stabilan ROM nisam video.
 
Poslednja izmena:
Неки предлог за ауто држач овог телефона?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Zaboo posle ~95 dana na ciscenju istorije u Chrome, verovatno bi se povratio sam nego me mrzelo da cekam pa sam ga ugasio i upalio. Nikad ovako stabilan ROM nisam video.
Miui?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Danas postao vlasnik ovog modela I posle A1 navikavam se iskreno.

Ajde mala pomoc Kako da stavim da mi se visit whatsup I Viber kada mi stignu poruke.
I jos jedna da like postoji mogucnost da se instalira HBO Go ?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Dug pritisak na ikonicu bilo koje aplikacije, kada se otvori App info ides na Custom notification, tu mozes da podesis sve sto treba ukljucujuci i da li ce i kako ce da blinka lampica za notifikacije kada stigne neko obavestenje vezano za tu aplikaciju.

Ovo drugo ne znam :p
 
Dug pritisak na ikonicu bilo koje aplikacije, kada se otvori App info ides na Custom notification, tu mozes da podesis sve sto treba ukljucujuci i da li ce i kako ce da blinka lampica za notifikacije kada stigne neko obavestenje vezano za tu aplikaciju.

Ovo drugo ne znam :p
To znam nego da li postoji mogucnost da ono ako ne vidim da mi je stigla poruka da mi stoji iznad broj ili nesto kao sto na Samsungu ima na to sam mislio.
HBO sam insatalirao sljaka kao lud.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ajde pomoc sta da uzmem za zastitu sta koristite.? Nikllin ili nesto drugo? Uzeo bih odmah na KP da ne cekam mnogo.
Sa A1 sam imao problem sa zastitnim staklom onim sto ide preko celog ekrana jer je sporije reagovao tach, zanima me sta se desava sa staklima na maxerici?
Hvala i ono post za postom ali morao sam Sorry

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Uzmes sta ti se svidja, nillkin u vecini slucajeva zavrsava posao.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel postoji neki nacin da podesim drugu vrednost za minimalno osvetljenje ekrana? Kad stavim na automatik u losije osvetljenoj prostoriji bas spusti previse osvetljenje ekrana. Dakle npr da minimalno osvetljenje nikad ne bude ispod 10% ako sam ukljucio automatsko osvetljenje ekrana.
 
Moze, ali nece raditi...hardverski nema mogucnost.
 
Pozdrav! Kupio sam pre neki dan Max 2 i na njemu je otkljucan bootloader ima twrp i root, koji rom predlazete da instaliram, sad je na njemu Miui Global 7.9 Stable 7.9.11(10)
 
Updetuj ga na zadnji i uzivaj.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
@miki022

Probaj Lineage OS 14.1 sa XDA (novija verzija). Kod mene radi odlično, baterija i bolja nego na Xiaomi.eu, o ostalom i da ne govorim.
 
Jel mu radi Infra red ?

PS. sad videh da radi.
Ajde onda navedi neke od prednosti. Meni se licno jako dopada MIUI i integracija auto bekapa svega potrebnog (sms, note, pozicije ikonica na ekranu)
Exposed radi ?
 
Poslednja izmena:
Ja sam kratko koristio MIUI 9 ali imam osecaj i windows 10 kad bi stavio da bi baterija trajala :) . Ali sve ostalo radi ok na 14.1 + bolji izbor programa (stavljam samo sto meni treba) i root naravno zbog reklama i kamere

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nahvaliste taj 14.1, pa bih ga mogao probati ali brez mlogo trzavica. Zato da pitam:

U instrukcijama za 14.1 piše

"Make sure you are on the latest TWRP build from this thread"
"Make sure you are on the latest Global Developer Firmware"


Ja sam na MIUI EU 9.2.1.0 stable, a TWRP je 3.2.1.0 je od rkmadotra. Zato pitam da li i koliko je neophodno ovo što sam citirao??

Hvala unapred.
 
Ja ne znam koliko je vama baterija trajala ili traje na MIUI, ali meni je skroz ok. Mislim da sam je za test sprzio za jedan dan i trajala je nekih 11-12 sati SoT mesovite upotrebe. Takvo koriscenje ne praktikujem, ali sam ga cisto sporveo radi provere.
Sada, po mojim normalnim uslovima, baterija treje 4 dana uz 5-6-7 sati Sot-a u zavisnosti da li se igram ili ne. Trenutno se bas i ne igram i imam 5 ipo sati SOT, 44% baterije na puna 3 dana. Znaci da cu sutrasnji dan izgurati sa preko 8sati sa 4 dana koriscenja, sto je po meni fantazija.
Sve moguce je uvek upaljeno (gps, wi-fi, 4g)
 
MIUI 8.5.9.0 od pocetka, licno sam zadovoljan OS-om i brzinom, ovako sam zadovoljan bio samo sa Nexus 4kom, Sony Z3 i ZTE Blade Q.

SoT najvise ikad oko 14 i po sati na npr. 3 dana izmedju punjenja, najmanje oko 7-8 sati SoT gde je drzala 6 dana.

Prosek prema GSam je ~4 dana sa ~12:20 SoT na MIUI 8.5.9.0. Vise ni ne gledam u stanje baterije, znam da ce da drzi a to je bila i poenta kupovine ovog telefona, bombom na raspad baterije u flagshipovima.

Imam instalirane sve poznate social zderace baterije + ovaj ETN mobile miner koji mi sad uzrokuje 20h Awake time (ali ne trosi skoro nista).

Verovatno to moze dodatno da se utegne ali iskreno stvarno ne vidim potrebu da se to radi, monstruoznu su kombinaciju napravili kinezi.
 
Nazad
Vrh Dno