Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Sta mislite o novom max 2 ? Kamera senzor ipak nije ko u mi5s vec imx386 sto je opet dobro...stereo zvucnike, ogromna baterija, mislim da je vreme da penzionisem galaxy megu 6.3
 
Da nemam MiMax kupio bih MiMax2.;)
 
Jel se zna kad će biti u prodaji ?

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
1. juna kreće prodaja...negde videh pre-sale za slabiju verziju od 64gb za 319 dolara...
 
Gde je 4G na 800MHz nećeš imati 4G mrežu,gde je na 1800MHz tu će ti raditi.Uglavnom su u problemu Telenor korisnici pošto je najveći deo njihove mreže na 800MHz.
 
E zahvaljujem. Znaci radice na mts-u. Samo jos da malo spadne cena...
 
Meni 4g radi bez problema na Vip

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel se ja tripujem ili nevideh nigde druge boje osim "gold"?
 
Ne znam da li postoji tema za Mi Max2?

IMG_0799.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mi max 2 će imati jaču bateriju, dok gpu i chipset slabiji? Ili možda grešim?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nije baš da ubijaju kako svetle ali rade posao tj nije da je kao da ne svetle...
Ljudi nešto nisam preterano oduševljen sa mi max 2, nisu ga toliko mnogo unapredili u odnosu na keca...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Sta je tu bilo toliko da se unapredjuje

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Xiaomi Mi Max

Kako nisu kad je maltene sve unapredjeno?
Veca kolicina rama (pricamo o osnovnoj verziji, dakle 2GB vs 4GB, iako i prvi model ima verziju od 4GB), USB type C, veci kapacitet baterije, stereo zvucnici, verovatno bolja kamera i po mom misljenju bolja izrada iako je i kod prvog modela izrada odlicna ali ovaj je ceo od metala, ivice nisu plasticne vec ima one antene "a la iP7". Takodje i ekran je fino unapredjen, to se odnosi na one crne trake oko ekrana (1.5 mm na starom vs 0.7 mm na novom modelu). Cipset po mom misljenju nije downgrade iz prostog razloga sto ce biti sasvim dovoljan za sve uz 4GB rama, jos je i stedljiviji od S650/652, ali kao sto sam vec pomenuo ne bi bilo lose da su ubacili jos neku verziju tipa S660.
To bi otprilike bile neke glavne razlike ovako na papiru. Ne znam da li su ubacili jos neku boju osim Silver i Gold, eto to su mozda jos mogli da unaprede u odnosu na proslogodisnji model.
Po mom misljenju jako dobar potez Saomija, posebno sto je cena za osnovnu verziju ostala ista, 1700 u Kini 4/64GB a 2000 4/128GB verzija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Joxy poredim mi max prime model (koji koristim) i mi max 2 i nije toliko veliki napredak... Ako se poredi osnovni tj najslabiji model mi max 1 16/2 onda jeste veliki napredak...
Ajde za chipset, nešto se i ne razumem u to, neka je bolje što je štedljivi ali GPU je slabiji a i nisu povećali RAM (poredim sa prime mofelom mi max 1)...
U suštini razmišljam da li da zamenim ovaj moj kec za dvojku :)
Znači veća baterija, stereo spiker i nisu mi nešto bitni... Bilo bi dobro da je kamera bolja...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kamera bi trebalo da bude bolja ali treba sacekati testove. Sve u svemu mislim da vredi prelazak, ako ni zbog cega drugog onda zbog cene koja je ista a noviji model je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bezeli su zapravo veci na dvojci a crna traka je manja. Sviranje onoj stvari realno.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
To mi uopste nije bitno u zivotu. Ja kao korisnik mi max 1 3/32 ne vidim interes da uzimam 2 generaciju l. Ovde sam ubacio i 64gb memorisku, tako da sto se mene tice, ovo je najbolji telefon koji sam ikada kupio. Tesko da ce neki model da ga prestigne.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ima li negde mi max 2 da se uzme? Jel izasao uopste ?

u kini je čini mi se počela zvanična prodaja...može da se naruči, ali kao i uvek početne cene su malo napumpane...a u evropu će stići kad prorade kanali nabavke koji su i do sada funkcionisali kad je xiaomi u pitanju...a i tu će cene biti višlje na početku...
 
Dosta lepse izgleda Max2,pogotovo displej sa manjim crnim okvirima...a i kamera je bolja definitivno!
 
Za malo bolju kameru ne dahem 100e razlike, tako da mi max ostaje...Na ovom linku i na antututu ispada da je brzi max1?
 
Pa ok,ko ima Max1,mozda i nije vredno zamene,ali ko kupuje kao prvi telefon....nema sta da se dvoumi. Samo malo treba sacekati pad cene...
 
Cena je ista kao prosle godine. Ne moze se porediti cena polovnog Max-a 1 sa novim naslednikom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
250e nije skupo za takav telefon

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno