Šta je novo?

Konfuzija sa MIUI galerijom i mi cloudom

hektor2

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2006
Poruke
4,362
Poena
450
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600G / LCPower212
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
48GB
GPU
Intel Arc A770 16GB
Storage
500GB nvme
Zvuk
Ima
PSU
LcPower 600W
Kućište
MS V700
Monitor
Tesla 27"
Nekako sam ostavio ukljucenu opciju da mi i slike bekapuje na mi cloud, pa se prostor brzo potrosio. Otisao preko PC-a na mi cloud, obrisao sve slike, medjutim u telefonu se i dalje pojavljuje da je prostor pun. Izbrisao sam i iz trash-a. Odradio sign out/in, isto. Poceo da brisem slike iz micloud app sa telefona, ne primetivsi da mi je rekao da ce obrisati slike i sa telefona, obrisah i odatle i opet isto mi cloud je prepun 15gb. U galeriji nema slika. Skinem karticu, ubacim u komp, kad slike su na kartici??? Stavim ponovo karticu u telefon, galerija opet prazna. Odem na albums/other albums i tu mi se nadju slike pod Art. Izlista ih, nekako cudno rasporedjene ali ne prikazuje filmove.

Dodje mi da hard resetujem telefon, mada ne znam da li ce to resiti problem, narocito onaj deo gde kaze da je mi cloud pun a sve slike sam pobrisao.

Ps. Polako se pojavljuju i filmovi, ali je njih stavio pri vrhu a ne po datumu pravljenja.
 
Poslednja izmena:
Aj ovako. Na Mi cloudu nemam vise nicega, sd karticu na kojoj su slike i filmovi sam disable-ovao, a prijavljuje da je cloud prepun 15gb od mogucih 5gb. Kako da resetujem taj cloud, da ne prijavljuje nista kad ni nema nista na njemu. Logout ne vredi. Odradio i hard reset, ne vredi.
 
Nazad
Vrh Dno