Šta je novo?

Dual sim naslednik LG G4?

havijer

Slavan
Učlanjen(a)
07.08.2005
Poruke
2,950
Poena
405
LG G4 mi je jos u zivotu (nadam se da nakon otvaranje ove teme nece odmah otici u vecna lovista :D )...
Generalno sam zadovoljan telefonom, zeleo bih makar isti kvalitet kamere, zeleo bih 4gb rama, do 5.5 inca, dual sim, da moze da se nadje sa garancijom ili da ima reputaciju telefona koji se ne kvari :)
...I stvarno nemam ideju sta da uzmem kada je u pitanju telefon do 350-400 evra.
Samsung s7 jeste definitivno dobra kupovina ali voleo bih da izbegnem Samsung ako je moguce.
Kada bi mogao da se G5 kupi sa garancijom a da je dual sim u pitanju definitivno bih njega uzeo jer mi je simpaticna wide camera ali posto to nije moguce i on ispada iz price.
Honor 8 mi se ne svidja nesto specijalno, dosta je klizav, a ne volim da nosim neke dodatne maske.
Razmisljao sam o p10 ako bih sacekao da padne malo cena na oko 400 evra.
Dajte neke predloge, stvarno nisam pametan sta uzeti?
 
Stvarno mislim da nema bolje za te pare sa takvim hardwerom. ili mi8 ili mix2s.
mozda ipak bolje mi8 jer je selfi kamera na normalnom mestu, i ima valjda bolji ekran on mix2s. i ako ti ne smeta notch.
mozda htc u11 ali on ima starici procesor od ova dva.
mozda mate 10 pro nije los ali ja licno mrzim huawei. :)
onda lg v30 ima onih modela sa s i plus.
mozda lg g7 ima za nesto malo vise para.
ne znam koja je cena za s8plus samsung.
 
Posle dugog vremena (odužilo se zahvaljujući tome što me je xiaomi mi a1 baš lepo služio) uzeo sam p30 pro. Mislim da ću biti zadovoljan.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno