Šta je novo?

Dual sim naslednik LG G4?

havijer

Slavan
Učlanjen(a)
07.08.2005
Poruke
2,946
Poena
405
LG G4 mi je jos u zivotu (nadam se da nakon otvaranje ove teme nece odmah otici u vecna lovista :D )...
Generalno sam zadovoljan telefonom, zeleo bih makar isti kvalitet kamere, zeleo bih 4gb rama, do 5.5 inca, dual sim, da moze da se nadje sa garancijom ili da ima reputaciju telefona koji se ne kvari :)
...I stvarno nemam ideju sta da uzmem kada je u pitanju telefon do 350-400 evra.
Samsung s7 jeste definitivno dobra kupovina ali voleo bih da izbegnem Samsung ako je moguce.
Kada bi mogao da se G5 kupi sa garancijom a da je dual sim u pitanju definitivno bih njega uzeo jer mi je simpaticna wide camera ali posto to nije moguce i on ispada iz price.
Honor 8 mi se ne svidja nesto specijalno, dosta je klizav, a ne volim da nosim neke dodatne maske.
Razmisljao sam o p10 ako bih sacekao da padne malo cena na oko 400 evra.
Dajte neke predloge, stvarno nisam pametan sta uzeti?
 
Pa LG V20 h990ds je dual sim i ima sve sto trazis (i mnogo vise), a bas samo ta dual sim verzija i ima samo da se nabavi kod nas (360-400eu). Jedino je garancija pitanje :-/
 
Koja je to katastrofa...
Trenutno moj telefon vredi npr. 130 evra a bez 400 evra ne mogu da predjem na telefon koji bi bio pravi upgrade u odnosu na g4.
Ako ne bi postojao uslov da je telefon dual sim da li postoji onda neki predlog?
 
Poslednja izmena:
P9(+)

LG telefon bez garancije=samoubistvo.
LG telefon sa garancijom=diskutabilno samoubistvo.
 
Poslednja izmena:
V20 je preko 5.5 inča a i pitanje je da li će biti problema sa tim modelom.

Da li je p9 sa 3gb ili sa 4gb rama?

p9 plus zvuči zanimljivo sad ću malo da istražim.
 
Mislim da je kod nas samo 3GB verzija.
 
V20 je preko 5.5 inča a i pitanje je da li će biti problema sa tim modelom.

Da li je p9 sa 3gb ili sa 4gb rama?

p9 plus zvuči zanimljivo sad ću malo da istražim.

http://j.mp/2scNBzN

V20 je idealan kao zamena za G4 (posebno ako ocekujes sposobniju kameru i dosta bolji zvuk) ali je problem garancija. Odlican je V20, na nekim poljima i dalje unikatan i najbolji ali treba izdvojiti 390-400e za uredjaj bez validne garancije pa jos LG..
 
Ne znam, al ja nikad ne bih dao 300-400 za nekog kineza kao sto je Huawei i slicne kopije iPhone koji su zbog svog "premium" izgleda odjednom postali kao extra, a niko ne garantuje kako ce raditi u buducnosti i kakva im je podrska.
Pre bih onda video htc 10.
 
Ti Kinezi prave kvalitetnije/pouzdanije telefone od mnogo popularnijih brendova.

Podrska u kom smislu?
Za velike nadogradnje?

Ne znam da li neki Android telefon osim Nexusa dobija vise od jedne velike nadogradnje.
 
Ne znam, al ja nikad ne bih dao 300-400 za nekog kineza kao sto je Huawei i slicne kopije iPhone koji su zbog svog "premium" izgleda odjednom postali kao extra, a niko ne garantuje kako ce raditi u buducnosti i kakva im je podrska.
Pre bih onda video htc 10.

P10 je vrhunski telefon. Mozda je kopija iphone. Ali odlican je. Ima mnogo bolji ekran nego htc10.
 
LG G4 mi je jos u zivotu (nadam se da nakon otvaranje ove teme nece odmah otici u vecna lovista :D )...
Generalno sam zadovoljan telefonom, zeleo bih makar isti kvalitet kamere, zeleo bih 4gb rama, do 5.5 inca, dual sim, da moze da se nadje sa garancijom ili da ima reputaciju telefona koji se ne kvari :)
...I stvarno nemam ideju sta da uzmem kada je u pitanju telefon do 350-400 evra.
Samsung s7 jeste definitivno dobra kupovina ali voleo bih da izbegnem Samsung ako je moguce.
Kada bi mogao da se G5 kupi sa garancijom a da je dual sim u pitanju definitivno bih njega uzeo jer mi je simpaticna wide camera ali posto to nije moguce i on ispada iz price.
Honor 8 mi se ne svidja nesto specijalno, dosta je klizav, a ne volim da nosim neke dodatne maske.
Razmisljao sam o p10 ako bih sacekao da padne malo cena na oko 400 evra.
Dajte neke predloge, stvarno nisam pametan sta uzeti?

P10 dual ili honor 8?

Ili cekaj malo pa uzmi g6.
 
Nazad
Vrh Dno