Šta je novo?

Pomoc oko kontakata

cole85

Cenjen
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruke
470
Poena
170
Jel zna neko kako mogu da vratim kontakte radio sam factory reset kod rodjake na mobu a pre toga prebacio sve kontakte na google nalog ali njh sad nema.Telefon g3
 
Proveri prvo da li ti je uključen sync za Google kontakte, to je uglavnom u settings - accounts - Google pa bi negde trebalo da ima contacts, i to treba da bude štriklirano.

Ovaj sync je morao da ti bude uključen i pre nego što si uradio reset, da bi ti se prebacili kontakti na nalog.

Takođe, treba u aplikaciji telefona za kontakte da namestiš da se prikazuju kontakti sa Google naloga. Nemam LG pa ne znam gde su tačno te opcije, ali u podešavanjima kontakata mora biti negde, tipa show contacts ili choose which contacts to display, tako nešto.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Bilo je ukljuceno sihronizacija sa google nalogom cak sam rucno svaki kontakt prebacio na google nalog jel su bili kontakti na memoriji telefona i stavljeno je u podesavanjima telefona da prikazuje sve kontakte ali probao sam i samo google nalog koji su kontakti ista je prica.
 
nema tu gledao sam prvo to tek sad kada sam dodao trebalo je neko vreme da doda kontakt.
 
Hvala probacu to da li hoce a za proveru predpostavljao sam da radi jer sto puta dosad sam radio na google nalog prebacivao konakte i svaki put je radilo plus stavljao sam sa moba na gdrive slike video klipove i svi su prebacili na isti nalog a kontakti iz nekog razloga ne.
 
Uvek najpre proveris na adresi koju je linkovao cyber, ja licno volim i da napravim *.vcf backup file.
 
Nazad
Vrh Dno