Šta je novo?

Potrebno izvlacenje slika sa S3 kome je razbijen ekran.

Zujka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.05.2014
Poruke
364
Poena
69
Razbijen je ekran na S3,telefon zvoni ali se ne mogu javiti.Treba mi izvlacenje slika sa tog telefona,platicu naravno.Dogovor,Beograd.
Imam i HTC One X,isto razbijen ekran i nece da se upali ni na punjacu.SA njega bih ako je to moguce morao videti samo propustene pozive zbog jednog broja.
Ko moze da pomogne neka se javi u PM.
Ili ko ima ispravan ekran ceo za S3 da hoce da mi ga proda i zameni za neku o.k cenu.
Hvala.
 
Kada ga nakačiš na komp sa usb-om, zar ne vide se slike?
 
Na racunaru na poslu ne vidi ga racunar uopste.
 
Ako nije upaljen USB debugging i Media device (MTP) na telefonu pre razbijanja ekrana onda moze da se desi da zbog toga nece da se konektuje u tom slucaju moraces ekran da menjas.
 
Nadji mhl adapter ili monitor sa hdmi mhl portom. Trebalo bi da vidiš sliku.
Verovatno je i touch screen mrtav, tako da ostaje opcija da se koristi dodatni port na mhl adapteru da se poveže miš. Posle toga uključi sve što treba da bi ga računar video ili bar nadji neku app za wireless transfer fajlova.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nije mi jasno zasto ljudi ne podese da im se fotke cuvaju na cloudu.
 
Mhl adapter se poveže na microusb port. Iz adaptera ide jedan hdmi ka monitoru ili TV-u. Mhl adapter ima i jedan microusb port na sebi koji se povezuje na punjač. Na taj način mhl dobija struju za rad i pri tome može da dopunjava telefon.
Umesto punjača moguće je zakačiti običan USB kabl koji ide na USB hub ali taj usb hub treba da bude sa sopstvenim napajanjem. Nisam siguran da li možeš da koristiš struju iz PC USB porta.
Na taj usb hub zakačiš miša i možeš u potpunosti da kontrolises telefon.
Kad sve ove adaptere i kablova staviš na gomilu to izađe oko 30 EUR.
3ee0e3d043cd00f7db6ffa181da95e90.jpg
6a1550b1486c77df2f260b41a59787b0.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
hvala ti puno.Videcu da to sve kupim pa na poslu na racunaru da sve povezem jer mi je kuci crkao komp,a probacu onda tako i htc one x da vidim propustene pozive ako moze.
 
HTC one x, ako neće da se upali ni na punjaču onda ili servis ili kanta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno